doktorum beni yarıyolda bıraktııı:(

XSXEKERXIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
361
0
mrb kızlar çok kötüyüm moralim çok bozuk senağlama anlatım nedenini bebegim ters oldugu için normalden iki hafta önce sezeryanla dogum yapıcakdım 1 aralıkda yani bugun normal kontrolum vardı suyum baya azalmış bebegin daha erken dogması gerekiyomuş yani 24 kasım da bebegim daha çok zayıf 2300 gelişimi durmuş karnımda senağlamasenağlamasenağlama ve bir şok daha doktorum hastaneden ayrılıyomuş beni yarı yolda bırakdı surda doguma çok az kalmışdı bu saatten sonra ben hastanemi arıcam? doktormu arıycam? nasıl güvenicem şuanki doktorumdan çok memnundum onu bulmam kolay olmamışdı napıcam ben şimdi senağlama yarın sabah kartal umutda bi doktor var ona gidicem memnun kalırmıyım güvenebilirmiyim???

canım şu an için en önemlisi moralini bozmaman
herşey yolunda gidicek inşallah bebeğini de kendini de üzme tamam mı

doktorun ayrılıyor ama nerede başlıycakki yeni görewine aynı şehirde olucaksanız konuş rica et bi hastane belirleyin yine o yaptırsın doğumunu..bu zamana kadar gitmişsin ona bence anlar seni ve yardımcı olmaya çalışır olamazsa bile doktoruna söyle sana güvenilir başka bir doktor tavsiye etsin... muhakkak çıkış yolu bulursun canım üzme kendini bukadar sen güçlü olki bebeğin biraz daha toparlasın kendini...en azından bi doktorun warmış.3.ay bitti daha bi doktorum bile yok:KK43:(( kimseyide tanımıyorum istanbulda kaldım elim kolum bağlı

mrb kızlar çok kötüyüm moralim çok bozuk senağlama anlatım nedenini bebegim ters oldugu için normalden iki hafta önce sezeryanla dogum yapıcakdım 1 aralıkda yani bugun normal kontrolum vardı suyum baya azalmış bebegin daha erken dogması gerekiyomuş yani 24 kasım da bebegim daha çok zayıf 2300 gelişimi durmuş karnımda senağlamasenağlamasenağlama ve bir şok daha doktorum hastaneden ayrılıyomuş beni yarı yolda bırakdı surda doguma çok az kalmışdı bu saatten sonra ben hastanemi arıcam? doktormu arıycam? nasıl güvenicem şuanki doktorumdan çok memnundum onu bulmam kolay olmamışdı napıcam ben şimdi senağlama yarın sabah kartal umutda bi doktor var ona gidicem memnun kalırmıyım güvenebilirmiyim???

canım benım üzülme bebeginide üzme tamammı allah yardımcın olcaktır merak etme..dualarım hepinizle..:1hug:a.s.

doktorun ayrılıyor ama nerede başlıycakki yeni görewine aynı şehirde olucaksanız konuş rica et bi hastane belirleyin yine o yaptırsın doğumunu..bu zamana kadar gitmişsin ona bence anlar seni ve yardımcı olmaya çalışır olamazsa bile doktoruna söyle sana güvenilir başka bir doktor tavsiye etsin... muhakkak çıkış yolu bulursun canım üzme kendini bukadar sen güçlü olki bebeğin biraz daha toparlasın kendini...en azından bi doktorun warmış.3.ay bitti daha bi doktorum bile yok:KK43:(( kimseyide tanımıyorum istanbulda kaldım elim kolum bağlı

sordum sormazmıyım şuan çalışabilecegim bi hastane yok dedi sanırım biraz tatıl yapıcak başka hastane bulman lazım üzgünüm dedi. beni en iyi burdaki arkadaslar anladı eşim anlamadı başka hastanemi yok diyor 2 hafta sonra dogum yapıcam ortada ne doktor ne hastane var kendimi hazırlamıştım hadi doktoru hastaneyi geçtim suyum çok azalmış bebegim kilo almıyo beni asıl üzen bu:1no2:

canim üzülme benimde birinci bebegimin es yaslanmasi vardi ve suyu azalm1sti 20 gün kadar erken dogdu 2500 gr di yanliz minik kuzun suyu ve kilosu az oldugu icin büzüsük ve birazda cirkince olabilir ama 10 güne kadar düzelir ama cok tatl1 olacak hiç kafana takma h1zl1ca gelisip kilo al1r

bencede üzülme benim bebeğim 36+2 de doğdu ve sadece 2 kiloydu şimdi çok sağlıklı bir bebek doğduktan sonra kendilerini çok hızlı toparlıyorlar sen onu sütünle besleyip tombikleştirirsin annesiiiiii

bence de doktor doktordur, neden stres yaptın ki, başka doktor da aynı işi yapacak, bu kadar telaş yapmanı gerektirecek bir durum yok, başka doktor neden geldin ben sana bakmam diyecek hali yok,

hayırlı doğumlar diliyorum,ben başından beri 2 doktora gidiyorum, 15 güne bir 2 sine de görünüyorum, bakalım doğumu hangisi yaptıracak,

Benim doktorumda Meltem Hanım ve daha dün haftalık kontrolüm vardı, ayrılacağıyla ilgili hiçbirşey söylemedi bana canım. Benim de doğumum 2 hafta içinde heran olabilir ve daha dün doğumla ilgili konuşma bile yaptık ve bana ben gidiyorum falan demedi. Bu arada bebişine canını sıkma, benimki de 2 hafta boyunca aynı kiloda kaldı ve 3. hafta baktığımızda birden kilo almıştı yine, bazen biraz durup sonra tekrar hızlanabiliyor kiloları.
bu arada 600 gr. bebekler bile artık özel bakımla yaşatabilinyorken seninki 2300 hayli hayli sağlıklı bir şeklide dünyaya da gelir, bir kaç hafta içinde de tostoparlak olur. Benim de doğum kilom 2500 ün altındaymış annemin dediğine göre ama çıktığımda gayet sağlıklıymışım ve Allah'a şükür hala öyleyim. Canını sıkma güzelim 2 kilonun üstü endişe edilecek bir kilo değil.
Meltem Hanım konusunda da gerçekten afallamış durumdayım, böyle bir planı varsa bana neden dün bahsetmedi, bu konuda ben de panikledim şimdi.

canım benim hiç üzülme,seninle iyi ilgilenecek bir dr.bulursun umarım,bir sürü dr. var bak burda arkadaşlarda tavsiye vermişler,ne güzel,daha 1 aydan fazla zamanın var cnm ya,kilo alır bebişin o zaman kadar,senin gibi bir arkadaşım vardı,son 1 ayda 800 gr aldı bebişi,endişeleneme sakın kafana takma ,

sen istanbuldasın..
bir sürü doktor ve hastane vardır alternatif..
sen moralini düzgün tut ve güven..
yoksa doktor doktordur diye düşünüyorum ben de..
bu aşamada bunu kafana takıp işleri daha da zorlaştırmamalısın hem kendin hem de bebeğin için..

ya daha az imkanı olan bir ilde olsaydın,daha zor olmaz mıydı?
Allahım sağlıkla atlatabilmeyi nasip etsin bu dönemi inş...

ayrıca kilo konusunu da kafana takma bence..
hem vakit var daha..
olmasa bile sağlıklı olsun diye dua et.
kilo demek sağlık demek olmuyor her zaman.
ben 1750 gr doğmuşum,erkek kardeşim de 2500 gr..
ama sağlığımız yerindeymiş ikimizin de..

aa canım sıkma canını ya dr rıca et senı tanıdıgı bı dr yonlendırsın veye bu sıteden arastır bak az kalmıs dogumuna bebgınıde bosuna stres yasatma ıns hersey cok guzel olacak dualarrımız senınle

X