doktordan geldim 1 cm açıklık var ve kanamam da var

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
kızlar ebe tuşeden sonra kanaman olabilir korkma dedi ama sürekli pembe pembe kan geliyor ve altım çok ağrıyor korkma dedi ama içim rahat etmedi benim

canımmmmmmmmmmmm
sendemi doğuruyon yoksa
bugünmü gittin doktora anlamadım ben tam olarak anlatasana
heycandan pek yazmamışsın
bu arada tam olarak kaç haftalıksın

canım çatı muayenesi mi yaptı doktorun?
benim de geçen hafta çatı muayenesi olmuştu doktorum kanama olabilir telaşlanma dedi
ama kanaman fazlaysa sen doktorunu bir ara

canım eğer çok farklı bişeyler hissediyorsan hemen dr görüş derim ben.kızlarr size nasıl yapıldı bu çatı muanesi merak ettim doğrusu.kimileri çok can yakıcı diyor ve kanama oluyor diyor ama benimki hem acımıyor hemde kanama felan olmuyor.2 kere dr baktı alttan ama sorun yaşamadım.bu pazartesi yine bakıcak açılma varmı diye.bide benim bebek daha kanala girmemeiş acaba kaç günde girerki kanala çok merak ediyorum???

canım eğer çok farklı bişeyler hissediyorsan hemen dr görüş derim ben.kızlarr size nasıl yapıldı bu çatı muanesi merak ettim doğrusu.kimileri çok can yakıcı diyor ve kanama oluyor diyor ama benimki hem acımıyor hemde kanama felan olmuyor.2 kere dr baktı alttan ama sorun yaşamadım.bu pazartesi yine bakıcak açılma varmı diye.bide benim bebek daha kanala girmemeiş acaba kaç günde girerki kanala çok merak ediyorum???

canım benimde kanamam olmadı ve acımadı benim bebişde doğum kanalına girmemiş daha bende 37+4 haftalığım

kızlar dün akşam 6 7 arası randevum vardı doktorda nst de sancı ve kasılmalarım olduğu çıktı muayene edicem dedi 1 cm açıklık var kanaman olursa korkma dedi ama ondan sonra çok fazla sancılanmaya başladım sabaha kadar kasılmalarım çoğaldı sancım çok ağır değildi ama hiç dinmedi hafif pembe kan geliyor hala akşamdan beri 3 kez çamaşır değiştirdim bu yüzden şuan bile sancım var biraz daha beklesemmi sizce muayene sırasında kendimi sıktığım zaman daha çok canım yanıyor serbset bırakınca acı daha aza iniyor kızlar birbirimize dua edelim

kızlar gebelik çizelgemizdeki tarihe göre bakıyorlar sanırım bebeğin önden gitmesi farketmiyor

kızlar gebelik çizelgemizdeki tarihe göre bakıyorlar sanırım bebeğin önden gitmesi farketmiyor

evet canım benim dr a göre öyle mesela..önce 2 mart diyordu şimdi 5 mart diyor...önden gitmesi önemli değil.sat a göre zaten artı eksi 3 gün pay konuluyor ya..banane ben çizelgemi 2 marta göre yaptım..belkide şubatta geleceği tutar..ay çok heyecanlıyım ben hergün sizi takip ediyorum kim doğurdu diyeeedelikafadulden

bende bugün kontrole gittim çatı muayenesi yaptı dr.ve rahim ağzın yumuşamış ve 1 cm açıklık var sen galiba bayağı sancı çekmişsin bu hafta dedi sancıları şimdi çekmen iyi doğum kolay olur ve 1 hafta içinde doğum olabilir dedi nstde sancı çıkmadı ama diken üstünde oturuyorum ne zaman içinde açılma seviyesi artar diye

hepimizin allah yardımcısı olsun

X