doktora gittimmm çok kötüyümm

berre45

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
99
0
41
kızlar sabah doktora gittim vajinal ultrasondan baktı gebelik yok dedi yumurtalıkların tembel gibi dedi piko olabilirsin dedi dış gebelik olabilir dedi ama kesin hiçbişi demedi kan tahlili istedi saat 4 te alcam sonuçları dua edin lütfen bu arada adetim 8 gün gecikti onun için gitmiştim bide ara ara karnımda şiddetli ağrılar oluyo
bide vajina içinde sıvı var dedi kist patlamış olabilir dedi bi fikri olan varmı lütfennn çokkk kötüyümm çokk:Saruboceq:senağlamasenağlamasenağlama

kızlar sabah doktora gittim vajinal ultrasondan baktı gebelik yok dedi yumurtalıkların tembel gibi dedi piko olabilirsin dedi dış gebelik olabilir dedi ama kesin hiçbişi demedi kan tahlili istedi saat 4 te alcam sonuçları dua edin lütfen bu arada adetim 8 gün gecikti onun için gitmiştim bide ara ara karnımda şiddetli ağrılar oluyo
bide vajina içinde sıvı var dedi kist patlamış olabilir dedi bi fikri olan varmı lütfennn çokkk kötüyümm çokk:Saruboceq:senağlamasenağlamasenağlama

ben bekarım konu hakkında bi fikrim yok ama üzülme canımm kötü şeyler düşünmee..allah yardımcın olsun..senin için dua edicem döndüğünde sonucu yaz tamammmı beklicemm...:a015:

canım uzulme hemen önce bı kan tahlılını al bısey yoktur merak etme belkıde stresten gecıkmıstır regl:teselli:

ya canım sakın yanlış anlaşılmasın da bu doktorlar biraz fazla abartıyolar bazen, benim dr da bana sen polikistik oversin asla normal yolla hamile kalamazsın dediydi, sağ tüpüm tıkalıymış, rahimde myom varmış, zırt pırt bi sürü şey, tedavi gördük aşılamalara başladık uğrş uğraş, senin gibi adetimin geciktiği günler olurdu, ya bi sürü şey yaşadım, ama sana şunu söyleyeim 2 tane hamilelik geçirdim ve her ikisi de doğal yollarla gerçekleşti, bence biraz relax ol çok fazla kafanı takma, olmadı tüp beebeğe gidersiniz, bu kist olayını bilmiyorum, ama bende myom vardı, doktorum doğumda hepsini temizlemiş, tahlilin sonucunda da myomlar iyi huylu çıkmıştı, belki bu konuda bilgisi olanarkadaşlar sana bişeyler söyleyebilirler, ama dediğim gibi kendini çok fazla kasma, inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alacağın günler de gelecek, öpüyorum seni canım, hakkında hayırlısı olsunŞeniz

Canım ÜzÜlme bunda bıŞey yok bendede Çıkolata kıstı vardı.ve amelıyatla aldırdım ve Şımdı bebek ıstıyoruz
ılk duyduĞumda bende ınanamadım ama daha test sonucu gelmeden bÖyle bıŞey aÇıklaması yanlıŞ olmuŞ doktorunun.hıÇ panık yapma Çıkolata kıstınden 2-3 sene Öncede normal her kadında oluŞan kıstten vardı bende.onun patlaması anlamıcaĞın bıŞey deĞıl.acayıp aĞrı yapıyor.ben adetlıydım kıstım patladıĞında.ve bankadaydım dehŞet bır aĞrı oldu.tansıyonum dÜŞtÜ bı yandan ıstıfra ettım.yanı patlamıŞ olsaydı anlardın tatlım
ayrıca patlaması gÜzel bı durum.hıÇbır kÖtÜ yanı yokkı

canım üzme kendini ALLAH büyüktür inşallah bi şey yoktur inşallah gebeliktir üzülme canım ALLAH yardımcın olsun

peki idrarda gebelik testi yaptın mı ?çünkü 8 gün geçmiş.dış gebelik bile olsa idrarda çıkar.ama inşallah kötü bi şey değildir.normal bi gecikmedir inş.geçmiş olsun

kızlar desteğiniz için çok sağolun minnetarım size iyiki varsınız sonuçları aldım önemli bişi yok dedi çok şükür yumurta çatlamadığından kistleşmiş o patlamış dedi adet söktürücü verdi
bende pko yu sordum onu zaman gösterecek adet gecikmesi devam ederse diğer aylardada olabilir dedi
şu an için bişi diyemem dedi

şükürler olsun çok sevindimmm.....inş bundan sonrada bi problem çıkmaz kadın olmak gerçekten çok zorrr

kızlar desteğiniz için çok sağolun minnetarım size iyiki varsınız sonuçları aldım önemli bişi yok dedi çok şükür yumurta çatlamadığından kistleşmiş o patlamış dedi adet söktürücü verdi
bende pko yu sordum onu zaman gösterecek adet gecikmesi devam ederse diğer aylardada olabilir dedi
şu an için bişi diyemem dedi
çok sevindim canım tekrar geçmiş olsun

X