Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri doktora gitim ama herşey normal

tadlm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2011
237
0
doktora gitim ama herşey normal dedi doktor hormon testlerimi yaptı ama gayet hersey normal dedi bu ne iş ya anlamadım genetık desem oda yok ailemde annemınkiler gaayet iyi buyuk goguslu bı bn magdurum bu durumdan off offf

bu tamamen sans ısı yaa valla kımının buyuyo kımının buyumuyo kucuk kalıyo tıpkı guzel olmak gıbı yada ne bıleyım burnun buyuk yada kucuk olması gıbı sans ısı yanı bızde o sanssız gruba gırıyoruz malesef:KK43:

Son düzenleme:
anneninkilerin buyuk olmasi dogum yapmis oldugu icin olabilir bence ya da sen anne tarafina diil baba tarafina cekmissindir. benim halalarimin gogusleri hep kucuk mesela :2: anneme cekseydim ne guzel olurdu aah ah:95:

Benimde göğüslerim küçük,yok denecek şekilde.Aynı zamanda tüy sorunum da var .. Doktora gittim aynı şekilde her şey gayet normal dedi.Teste muntazam falan yazıyordu hatta :26: Doktor ailende bu sorunları yaşayan birileri var mı diye sordu.Babam çok tüylüdür,annem resmen kösedir 0 tüy ama annemin genç kızken küçükmüş göğüsleri,doğumlardan sonra büyümüş.E doğal olarak doktor genetik bu,ben bir şey yapamam dedi.Benim anlamadığım şey şu: İşine gelince babana işine gelmeyince annene çekiyorsun :KK52: Bu genlerin kaynağı kim?

evt ya en kucuk halama cekmısm onunkılerde kucukler ama bnmkıler kadar degıl 1 dogm yaptı heralde bnde ılerıde yaparsam o kadarcık olurlar ama dogru şans işi doktor bıde demez mı ıstersen slikon taktır tabe ıster ıstemez sınırlendm nerde o kadar para memıslere ...

memisten ve burundan kaynaklı olarak babama çektiğimi düşünüyom ehehehe:KK70:

X