Doktor yumurta var mı yok mu göremem dedi kızlar bakar misiniz

mericeyn42

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
257
91
31
Kızlar bugün 16. Gün ovulasyon testi yapıyorum hala pik i göremedim diye doktora gittim büyüyen yumurtam var mı diye kistim vardı onlari da sordum muayene etti iki tane yan yana kistin var biri 2 cm biri 3 cm dedi bende yumurta varmı diye sordum onu giremem dedi adetliyken belli olur dedi bu kistin gecen aydan mi bu aydan olduğunu da bilemem dedi hicbisey anlamadım bayağı genç bir doktordu sizce yumurta olsaydı gorurmuydu doktor

Görmesi lazım nasıl bir doktor bu yumurta adetliyken de adetsizkende gözükür varsa

Girdim odasına dedim hem kist içinde hemde ovukasyon testi yapıyorum daha yumurtlama göremedim varmı büyüyen yumurtam bakar mısınız dedim direk onu goremem adetliyken bakabilirim dedi muayene ederken sordum yine iki tane kistin var dedi geçti yumurtayı göremem dedi bişey anlamadım normal önceden gittiğim doktor lar kaç güne catlyacagini bile söylüyordu

ben adet gecikmesi için doktora gittiğimde gayette doktor şu an yumurtan var ama daha çatlamamış demişti. bence farklı bir doktora da görün.

Ahahha diplomasını myo dan mı almış. Sakın bi daha gitme o doktora. Öyle saçmalıkmı olur ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…