Doktor yardımı Alev Camcıoğlu Ahmet İslam

Ahmet İslam mı, Alev Camcıoğlu mu?

• Ankete Katılan
    2

Minikoala23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2024
9
0
33
Arkadaşlar çok uzun zamandır nefes alma probleminin de eşlik ettiği görselliğinden rahatsız olduğum burnum için doktor arayışındayım fakat iki doktor arasında kaldım. Lütfen bu doktorlara ameliyat olduysanız veya bilginiz var mı yardımcı olun. Tercihimi Ahmet İslam’dan yana mı Alev Camcıoğlu’ndan yana mı kullanmalıyım?

Ahmet islamdan fiyat aldınız mı ? Ben kendisini düşünmüştüm ama 450 650 bin arası fiyat vermişti..260 bine başka bi doktora oldum.. Burdan isim verebiliyormuş? Özelden yazabilirim ama voovv da memnun kalmadım daha uyguna yaptırıp aynı sonuca ulaşan kişileri gördüm moralimi bozdu harcadığım para sizde iyi araştırın

Ahmet islamdan fiyat aldınız mı ? Ben kendisini düşünmüştüm ama 450 650 bin arası fiyat vermişti..260 bine başka bi doktora oldum.. Burdan isim verebiliyormuş? Özelden yazabilirim ama voovv da memnun kalmadım daha uyguna yaptırıp aynı sonuca ulaşan kişileri gördüm moralimi bozdu harcadığım para sizde iyi araştırın
Bu fiyat şaka mı? İlk ameliyat için mi verdi yoksa revizyon mu?

Ben Ahmet bey için sormustum 2 sene onçe fiyat 5000 euros du. Ama Turkiyede yasayanlar için o aralar 2000 euro.

Yeniden sordum bir kaç hafta onçe fiyat bilgileri sadece telefonda veriyorlar artik.. uzatmadim sormadim..
Yani birinci ameliyat için 10 000 euros falan istiyor artik?
Bu fiyatlar okadar yuksekler çunku yabancilar artik Turkiye'ye çok gidiyorlar burun ameliyatlar için. Turkiye eskisi gibi ucuz ulke degil estetik için...

X