doktor ve hastane yardımı istanbul avrupa yakasıı

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
merhaba arkadaşlar biliyorum böyle başlıklar çok var ama ben seçemedim karışık geldi yani banada yardımcı olursanız çok sevinirim benim doktorumun ssk anlaşması olmadığı için baya pahalıya çıkıyor doğum ve ben normal epidural istiyorum bana yakın bir hastane hakkındada biligisi olan varsa paylaşmasını istiyorum beylikdüzü medilife hastanesi nasıl sizce sanem hnm iyi diyorlar ama hastanede karasızım iyimidir acıbadem falan çok pahalı ssk anlaşmalı fiyat nedir burda paylaşırsak sevinirim birde epidural hakkında ne diyorsunuz

Canım sana uzak ama Eyüp balat hastanesi nevin şançoban şiddetle tavsiye ederim.
ssk anlaşmaları da var. Şu an doğum ücretleri indirime girmiş.
200 ytl gibi bişey sanırım.

Canım sana uzak ama Eyüp balat hastanesi nevin şançoban şiddetle tavsiye ederim.
ssk anlaşmaları da var. Şu an doğum ücretleri indirime girmiş.
200 ytl gibi bişey sanırım.

BENİM DOKTORUM NEVİN ŞENÇOBAN İNANILMAZ İLGİLİ BİR DOKTOR HASTANEDE ÇOK GÜZEL BENDE TAVSİYE EDERİM..:CüvCüv:

merhaba arkadaşlar biliyorum böyle başlıklar çok var ama ben seçemedim karışık geldi yani banada yardımcı olursanız çok sevinirim benim doktorumun ssk anlaşması olmadığı için baya pahalıya çıkıyor doğum ve ben normal epidural istiyorum bana yakın bir hastane hakkındada biligisi olan varsa paylaşmasını istiyorum beylikdüzü medilife hastanesi nasıl sizce sanem hnm iyi diyorlar ama hastanede karasızım iyimidir acıbadem falan çok pahalı ssk anlaşmalı fiyat nedir burda paylaşırsak sevinirim birde epidural hakkında ne diyorsunuz

slm canım nasılsın
sana daha öncede yazmıştım hatırlarsın,medilife iyi bir yer kendilerini epey yenilediler poliklinikten hastaneye döndüler ve temiz bir yer.geçen yıl eşim ayağını kırmıştı ben Avcılardan oraya getirmiştim onu doktorlarıda iyi ama Sanem hn hakkında bilgim yok.ben sana ssk varsa Medicana ya git demiştim naptın?hastane yeni ve doktorlarıda çok iyi ben birde oraya bak derim.evet Acıbademin fiyatları çok yüksekve ssk yok zaten benim dr orada ama bende doğumumu başka bir hastanede yapıcam doktorum gelebiliyor çünkü.hakkımızda hayırlısı önemli olan iyi bir dr yoksa hastane değil tam teşekküllü olsun yeter.

merhaba zeynep ayy medilifenin iyi olduğunu duymak iyi geldi bana nedense pek içime sinmemişti acaba buraya yeni başlık açıp medilifede doğum yapan varmı diye sorsam mı sorayım dimi medicana hakkında çok para yediklerini duydum cnm o yüzden gitmedim kim gitiyse çok para aldılar birde bakmadılar dedi bencede doktor çok önemli nezih berksoyu araştırdım anestezi uzmanı olarak çok iyimiş ben bana yakın olsun istiyorum malum nezih beyde geliyormuş epidural için bakalım hayırlısı

merhaba zeynep ayy medilifenin iyi olduğunu duymak iyi geldi bana nedense pek içime sinmemişti acaba buraya yeni başlık açıp medilifede doğum yapan varmı diye sorsam mı sorayım dimi medicana hakkında çok para yediklerini duydum cnm o yüzden gitmedim kim gitiyse çok para aldılar birde bakmadılar dedi bencede doktor çok önemli nezih berksoyu araştırdım anestezi uzmanı olarak çok iyimiş ben bana yakın olsun istiyorum malum nezih beyde geliyormuş epidural için bakalım hayırlısı

slm canım
medicanada Selman beyi çok methediyorlar benim kardeşimde o hastanede doktor ama benim doktorum dışarıdan geleceği için extra ödeyeceğiz sen git bir bak bence Trakyanın en büyük hastanesi diyorlar medicana için ne kaybedeceksinki içine sinecekmi bakalım otur konuş bence hem tam teşekküllü.ne kadar var doğumuna bu arada?bebiş eşyalarını naptın ben sana adres vermiştim baktınmı oralara?

canım benim eltim bakırköy ethica hastanesinde doğumunu yaptı doktoruda bakırköy ssk hastanesindeydi ve çok memnun kaldı çok ilgili bir doktordu ve ssk da bakıyordu muanesinide adı ali gedikbaşı yakınsan diye dedim ben pek avrupa yakasını bilmem ama iyi bir doktor

gamur ve zeynep tşk ederim kıslar gamurcum ben beylikdüzündeyim cnm bana biraz yakın olsun istiyorum acil bişeyde ara çok uzamasın heleki ist trafiğinde zeynep evt haklısın aslında bi gidip bakmak lazım bana bayan doktor ismi verebilir misin peki kardeşinde o hastanede olması güsel yani tavsiye ediyordur değilmi canım bayan doktor hangisi iyi bilir sanırım bana bi öğrenirsen sevinirim ben 21 haftalık hamileyim daha çok sağol valla hep yazdın bana bebişin kıyafetlerini babanesi aldıı bursadan ben gidince oraya ordan aldık daha kıyafet düşünmüyordum ama babanemiz israr etti birde cinsiyeti erkek değilde kız olduğunu öğrendik mavişli kıyafetlerini gidince değiştircem :)sen ne kadarlık oldun ve sen nerde doğum yapıcaksın zeynep

gamur ve zeynep tşk ederim kıslar gamurcum ben beylikdüzündeyim cnm bana biraz yakın olsun istiyorum acil bişeyde ara çok uzamasın heleki ist trafiğinde zeynep evt haklısın aslında bi gidip bakmak lazım bana bayan doktor ismi verebilir misin peki kardeşinde o hastanede olması güsel yani tavsiye ediyordur değilmi canım bayan doktor hangisi iyi bilir sanırım bana bi öğrenirsen sevinirim ben 21 haftalık hamileyim daha çok sağol valla hep yazdın bana bebişin kıyafetlerini babanesi aldıı bursadan ben gidince oraya ordan aldık daha kıyafet düşünmüyordum ama babanemiz israr etti birde cinsiyeti erkek değilde kız olduğunu öğrendik mavişli kıyafetlerini gidince değiştircem :)sen ne kadarlık oldun ve sen nerde doğum yapıcaksın zeynep

slm arkadaslar bende beylıkduzunde oturuyorum.6haftalık hamıleyım.en ufak bı rahatsızlıgımda hemen medılıfe basvuruyorum.onun ıcın medılıfeda dogum yapmak ıstıyorum hem evıme yakın hemde doktorları cok ılgılenıyorlar.haftaya tekrar medılıfe gıdıcem.ben hamıleleık ıcın gıttıgımde bı doktor vardı oda hamıleydı.hamıle oldugu ıcın artık ona gıtmek ıstemıyorum cunku hamılelıgımden dogumuma kadar yanımda olmasını ıstıyorum.sanırım 2bayan doktor daha var oraya gıden arkadaslar varsa tavsıyelerını beklıyorum.bı de acaba dogum fıyatında bı bılgınız varsa ıletırsenız sevınırımhihoyyyt

slm esos ne güsel demek sende burda otıruyorsun ne güsel allah tamamını erdirsin inş ben de 21 haftalık hamişim bende bir kez gittim cinsiyetini öğrenmek ve hastaneyi gözetmek için bende senin gittiğin doktora gittim selda hnm kasım da doğum yapacak oda bana sanem hanımı önerdiler ben odalara falanda baktım bence kötü değil gibi ama bilemiyorum yinede hemde ssk ucuz gibi 350 sanırım tam aklımda değil şuanda normal doğum sen neresinde oturuyorsun ben otobüs duraklarının son durağının orda oturuyorum migrosun arkasında kalıyoo biliyosundur belki

mrb canım
ben 31 haftaya giriyorum yarın 29 ekimde doğacak kısmetse.dr acıbademin doktoru ama heryere gidiyor bende hastane arayışındayım Hizmet veya Ethica olabilir henüz karar veremedim.medicana çok güzel ama ben ücretli olacağım için bize yüksek geliyor fiyatı çünkü doktorada 1500 ytl doğum ücreti ödeyeceğiz+hastane masrafları:KK43:(
sen sanırım anneme çok yakınsın annemde muhtarlığın arkasında oturuyor komşusunuz herhalde.allah seninde tamamına erdirsin canım görüşürüz öpüldünüzzzzzzzzz:1hug:

özel çapa altay kartala gidiyorum..emekli sandığına normal 300 sezeryan 550......

X