Doktor inofolic combi verdi kullananan var mi

Derinderyadilan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2022
7
0
23
Doktorum pko oldugun icin inofolic combi verdi adetten sonrami baslamaliyim unuttum doktorun soyledigini adet olmam icin tarlusal kullandım suan adeti bekliyorum ilaca baslamak icin fikri veya bilgisi olan varmi

Doktorum pko oldugun icin inofolic combi verdi adetten sonrami baslamaliyim unuttum doktorun soyledigini adet olmam icin tarlusal kullandım suan adeti bekliyorum ilaca baslamak icin fikri veya bilgisi olan varmi
Regl bitmesini beklemeye gerek yok canm kullan bende pcoyum hamile kaldığımda kullanıyordum inofolic ama ben ilaç yutamadığım için toz olanını kullanıyordum

ben 2ay önce kullandım jel kapsül olanından. dr herhangi bi tarihte başlatmıştı sanırım. ilacı yazıdıgında da bir an önce başla demişti zaten. folik asitin zamanı yok ya gebelikten 3ay önce kullanılmaya başlanmalı zaten. siz akşam içmeye başlayın

ben 2ay önce kullandım jel kapsül olanından. dr herhangi bi tarihte başlatmıştı sanırım. ilacı yazıdıgında da bir an önce başla demişti zaten. folik asitin zamanı yok ya gebelikten 3ay önce kullanılmaya başlanmalı zaten. siz akşam içmeye başlayın
Aa sabah aksammi icilecek ben sadece sabah diye hatirliyorum doktorumla cok konusamadim o vakit ameliyata yetisicekti bilgilendiremedi yada ben anlamadim

kontrol ettim şimdi günde 1 tok kullanmışım. akşam yemekten sonra içtim ben hep. ama bana faydası olmadı 1ay kullandım o bitince dr gynopol verdi suda eritilenden. hakkında hayırlısı :)

X