Doktor hanım lütfen cevaplayın

asi34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2010
76
0
Hocam merhaba ben 29 yaşında 2 yıllık evliyim.kendimi bildim bileli sorunlu bir aile ortamım vardı.hayatta hep yanlızdım.ve kişiliğim itibariyle herhalde çocukken bile çok asi sivri dilli ve sinirliydim.Şimdi ise sorunum hocam ,herkesten nefret etmem kimseyi kendimi dahi sevemiyorum sanki herkes bana zarar verecek canımı acıtacak sanıyorum kimseye güvenemiyorum bu yüzden çevremdeki herkesten kaçıyorum bazı saçma takıntılarım var saçma olduğunu biliyorum çünkü ama bişey yapamıyorum.hiçbirşeye tahammül edemiyorum mutlu olamıyorum ,ailemle ve çevremdekilerle sürekli büyük kavgalar yaşıyorum.kendi beynimde bile sürekli insanlarla kavga ediyorum beynimin içi hiç susmuyor.EN ÖNEMLİSİ İSE SİNİRLENİNCE KENDİMİ BÜYÜK ÖLÇÜDE KAYBEDİYORUM SONU NE OLACAK DİYE DÜŞÜNEMİYORUM NE VARSA KIRIP DÖKÜYORUM KONTROLÜ KAYBEDİYORUM SONRA AGZIMDAN ÇIKAN CÜMLELER ANLAMSIZLAŞIYOR SİNİR BOŞALMASI GİBİ VUCUDUMUN HERYERİ ZANGIR ZANGIR TİTRİYOR KALP ATIŞLARIM ÇOK ANORMALLEŞİYOR DURDURAMIYORUM.artık hayatım çok zorlaştı yanımda ve çevremde hiç kimse kalmadı hayat çekilmez oldu benim elimde olmadan böyle oluyor sonra yaptıklarımdan çok pişman oluyorum üzülüyorum ben neden normal insanlar gibi olamıyorum diye üzülüyorum kendimden tiskiniyorum.Şimdi ise tedavi olmak istiyorum bu konuda erenköy hast gitmeyi düşüyorum.buradaki doktorlar bana nekadar yardımcı olabilir ve ne şekilde tedavi edebilirler gitmeden önce özellikle bişeyler yapmam gereklimi Ayrıca Sizin bu şeylerle alakalı düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum Şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…