Doktor,bebeğimin kalp atışını duyamadigi için almayı önerdi

Denizyelken

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2021
183
16
Merhaba
Geçen hafta kalp atışını duymak için gittigimde doktor 5 hafta 6 gün demisti ve kalp atışini duyamamistik geç döllenen bir bebek olduğunu söyleyip bir hafta sonra tekrar gelmemi istedi ama bugün gittiğimde yine bebeğin gelismedigini ve kalp atışını da duyamadigi için aldırmayı önerdi.basina böyle birşey gelip daha sonradan normale donen varmi

Ben 5. Haftada keseyi bile görememiştim. Bence başka bir doktora daha görünün tek doktorla sınırlı kalmayın. 8-9. haftalarda duyanlar var kalp atışını.

Ne oldu peki sonra?ama ki adet tarihime göre 8.haftadasin diyor.bebegin gelişimi 5 hafta 6 günde kalmış geçen p.tesi den bugüne kadar hiçbir gelişim olmamis

Bende buna benzer yaşadım canım 7 haftalık kalp atışı gördük ama sesi dinlemek zararlı haftaya dinleyelim dedi gittiğimizde de kalp atışı durmuş dedi kanamam falan hiç olmadı bu arada. Sonradan da minik kanamalar başladı kürtaj olmak zorunda kaldım.

Doktora gidene kadar herşey normal ilerliyordu.bana progesteron verdi onu kullandım ve kabız oldum.o günden sonra göğüslerim deki hassasiyet azaldı.keske hiç gitmeseydim😭

Merhaba
Geçen hafta kalp atışını duymak için gittigimde doktor 5 hafta 6 gün demisti ve kalp atışini duyamamistik geç döllenen bir bebek olduğunu söyleyip bir hafta sonra tekrar gelmemi istedi ama bugün gittiğimde yine bebeğin gelismedigini ve kalp atışını da duyamadigi için aldırmayı önerdi.basina böyle birşey gelip daha sonradan normale donen varmi
Merhaba
Doktor daha iyi bilir ama benimde geç döllenme oldu ben 8. Haftada görüp kalp atışı aldım

X