Doktor, adetliyken niye çağırdı?

evrrim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
752
0
32
arkadaşlar meraba; bugün doktora gittim adet düzensizliğinden bide bebek düşünüyorum. doktor hap verdi 1 hafta sonra adet olcaksın adetin 2. günü gel dedi çok tedirginim hem tiksinti var hem korku... ve neden adetliyken çağımış olabilir? bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen???

Son düzenleme:
ujkujkufghygygujykyh gibi bir başlık yerine lütfen konunuzun içeriğine uygun başlıklar yazınız...

yumurtlama durumuna bakacak merak etme adetliyken alttan muayne yapmiyor kolundan kan alacaklar sadece..

Son düzenleme:
ujkujkufghygygujykyh gibi bir başlık yerine lütfen konunuzun içeriğine uygun başlıklar yazınız...

o ufak bi kazayla oldu ben yapmadım kısacası diyebilirim.. ve yeni üye olduğum içinde düzenleyemedim

Son düzenleme:

merhaba adetliyken test yapacaktır..kan tahlili yani..ama bunun yanında alttan muayene edebilir..bu konuda çok canını sıkma..ben de o şekilde muayene oldum hem de iki kez..bunu kafandan sorun olmaktan çıkarmalısın..doktor muayene esnasında organına bakmıyor ki zaten..gözü ekranda oluyor..rahatsız olduğun doktora da görünme zaten.mutlaka kafanın uygun olduğu doktor vardır..bu önemli ve dikkat edilmesi gerek..yoksa kasarsın kendini.

Adetliykenmi alttan muayne yapiyor

Evet 2sene once gittim daha bisey yok prolaktinim yuksek cikti ilac kullandim ama suan ne alemde bilmiorum
allah en kısa zamanda hayırlısıyla nasip eder inşşalah dualarım seninle canım. inşşalah hayırlısıyla hamile kalırsın
bu aya güzel haberlerini bekliyorum inşşallah:)

saol bilgilendirdiğin için beklicem artık adet olunca gitçez artık:)

allah en kısa zamanda hayırlısıyla nasip eder inşşalah dualarım seninle canım. inşşalah hayırlısıyla hamile kalırsın
bu aya güzel haberlerini bekliyorum inşşallah:)
Bu ay gecti benden hayirlisi olsun AMIN INSALLAH ALLAH ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN CANIM

Aa bakiyim bi bilmiodum tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…