doktor adetin 21.günü gel dedi

ddogab

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2022
108
21
29
kızlar merhaba doktor yumurta takibi yapıyor rezerv düşük olduğu için AMH 0.85 şuan diğer testlerim iyi normale döndü diyebilirz ama bana adetin 21.günü gel dedi devlete gidiyorum şuan ve randevu alamadım 18.gün gidilse sorun oluyor mu onu sormak istedim başına gelen var mı erken gidince test yanlış mı çıkar yardımcı olurmsunuz lütfen

Ara sıra bak canım randevu açılıyor veya iptal edenler oluyor.

kontrol randevusu diye sabahtan gidebilirsin aradan alırlar yoksa günü gününe randevu zaten bu devirde imkansız. yumurta takibinde denilen gün gitmen çok önemli. 1gün sonrası bile olmaz

ayy 1 buçuk yıldır gidiyorum gerçekten çok zor Rabbim yardım etsin hepimize bende çok güne gün önemli değilse erken gidiyim demiştm adetin 3.günü gttim baktı testlere bide 21.gün dedi neye bakacak bilmiyorum

Maalesef sorun çıkıyor 21. Gün olmalı

Doktorun bu sekilde gelmeniz gerektiğini ordaki danısmana söylerseniz size randevu acar bence bunun için strese girmeyin

kızlar şimdi tüm sonuçlarla doktora gideceğim adetim bugün bitti sizce yarın mı gitmeliyim yumurta büyümüş mü yada çatlamış mı görmek için erken mi sizce benim genelde adet bitince akıntım oluyor hemen mi çatlıyor acaba öyle bir ihtimal var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…