Doğurdum!!!!!!

yaseemin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2007
1.461
7
46
kızlar pazartesi günü dr kontrolümde 16 mayıs cuma günü için sezeryan günü almıştım ama pzartesi gecesi saat 05:30 wc ye gittiğimde pembe bir akıntı olduğunu gördüm anneme söyledim biraz bekledim tekrar baktım yine vardı ablamı çağırdım hastaneye gidelim dedik abdestimi aldım o sırada gümmm diye bir ses ablam yukarda ayağı takılıp düşmüş ve çenesini dolabın kenarına vurmuştu çok kan kaybediyordu onu görünce kokrtum sonra hazırlandık eşimi aradım eşim ankaradaydı perşembe gelicekti.nstye aldılar sancıları hissediyordum kasılma şeklinde ağrım fazla yoktu hemşire 4dk bir sancım olduğunu söyleyip alttan açılma varmı diye muayene etti 3-4 cm açılma vardı ve doğumun başladığını söyledi drumu aradı dr ameliyat ekibini toplattı.sonda takıldı takılırken iğrenç bişey ama baya işe yarayan bişey genel anesteziyle çok rahat bir ameliyat geçirdim oğlum mert 07:30 da dünyaya geldi ameliyathaneden direkt odama aldılar yarım saate kendime geldim öğlen yürdüm akşam gazım çıktı çok rahattım hiç ağrım olmadı diyebilirim.oğlumda gayet sağlıklı 4100 gr doğdu teyzeleri 52 cm.bugün çarşamba hastaneden çıktım 1 gece kaldım sadece.evdeyiz tek sorunumuz sütüm az mama takviyesi yapıyoruz.hepinize sevgiler kolay ve hayırlı doğumlar:1hug:

Rabbim sağlıklı, mutlu ,upuzun ömür nasip etsin bebeğinle birlikte ..
canım hayırlı olsun ne güzel anlatmışsın yaa darısı başımıza..

tebrik ediyorum analı babalı büyüt inşalah allahım olmayanlarada versin ablanada geçmiş olsun

analı babalı büyüsün canım gözün aydın. okuyunca benim doğumum aklıma geldi sana tavsiye mama verme inan çektikçe süt gelir ben mamaya erken başladımda ne oldu şimdi çocuğum anne sütü alamadığı için hep hasta

Yasemincim gözün aydın canım..Herkes bir bir kavuşuyor bebişine, darısı bizim gibi bekleyenlere..Benim bebekte hımbıl olduğundan hala duruyo bakalım..İnşallah normal bir şekilde doğarda beni de kendisini de zor durumda bırakmaz..

Allah bebişine hayırlı,sağlıklı, uzun ömürler versin canım..Sana ve ablanada çok geçmiş olsun..

be-be-be avebru siz hala burdamisiniz canlarim ya
vay yaramazlar sizi
neyse allah sizleri de kurtarsin insallah canlarim ya hemide bi avazda insallah

tebrikler yasemin allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah
allah hayirli evlat nasip etsin insallah sana ve cumlemize aminnnnnnnn

darisi bizlerin basina
ve anne olmak isteyen herkesin basina annelik dugyusunu yasatsin

süpriz oldu senin doğum hikayen hpşgeldinn mert bebek aramıza
maaşlaah oğluşuna allh size bağışlasın tebrikler
ameliyatının iyi gerçmesine sevimdim canım allh şifanı versin
ablanada geçmiş olsun

Canım gözünaydın Allah analı babalı büyütsün hayırlısı olsun...ablanada geçmiş olsun canım ne güzel rahat bir doğum geçirmişin tebrikler canım darısı başımıza

iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.şimdi uyuyor oğluş sabah biraz emdşi memenin birini alıyor diğerini almıyor unu hiç emmediğinden onda süt yok.gece yine mama vermek zorunda kaldık emzirdiğim halde uyumadı ağladı napcam bilmiyorum mama vermeyi bende istemiyorum ama...

yasecim canım benim çok sevindim hayırlı olsun tebrikler.....
ne güzel bizlerden önce kavuştun oğluşuna ama artıkbende bekliyorum sancılarım hissettiryo kendini vede bel ağrısı iyice arttı....

Canım gözünüz aydın...Allah analı babalı büyütsün,hayırlı evlat nasip etsin.:nazar:Darısı bizlerin ve bebek isteyen herkesin başına

ama hemen sütün olmazki zaten keske mama vermeseniz sen verdikce cogalir sütün bence mamaya cok güvenme anne sütü en iyisi bence süt yetmeme gibi bisey yok biz piskolijik olarak öyle düsünüyoruz

Allah Anali Babali Büyütsün.darisi Başimiza Inşallah..bebeğinle Birlikte Güzel Günlere

X