doğurcam göysümde tık yok

paradises

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
387
11
kızlar 3 haftaya kadar doğurcam göğüslerim hiç değişmedi..ne süt ne su geliyo..normalmi acaba.normalde süt gelir.acaba sütümmü olmucak..doğumuna az kaln kızlar.siz ne alemdesinizkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

cnm aynı durum bendede mevcut normal birşeymi bilmiyorum ama yalnız değilsin 35+5 oldum hiçbir değişiklik yok

sizin gene haftalar var benım yarın son gunum,benım de göğüsümden gelen bişey yok.ama herkes de olacak dıye sanmıyorum önemlı olan doğumdan sonra gelmesi.doğum esnasında biliyosunuz kasılmalarla beraber prolaktın yanı sut hormonu salgılanıyo beyinde o da sut yapıyo.şimdiden gelmese de olur yani.

arkadaşlar bende 35+2 yim, bendede durum aynı. üstelik benimkilerde bir gıdım büyüme bile yok, hep aynı. Çoğu arkadaşlar göğüslerinin çok büyüdüğünü şiştiğini, süt dolduğunu söylüyor. Bende bazen "acaba sütüm olmayacak mı" diye düşünüyorum. Ama inşallah doğumdan sonra herşey güzel olur.

bende de hiç süt gelmedi ama aklıma bile gelmedi acaba sütüm gelmiycek mi diye doğumdan sonra ikinci günde geldi 6 ay sadece anne sütü 8. aya kadar çok az ek gıda aldı kızım 14üncü ayına gericek halada emziriyorum stres yapmayın arkadaşlar gelicektir süt

kızlar bende36 dayım aynen tık yok olmuyomuşda zaten çoğunun doğumdan sonra geliyomuş telaşlnmayın bende öğrendikten sonra rahatladım hayırlı doğumlar hepinize banada tabi:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

ben 31 haftalığım sarı su geliyo göğsümden. doğuma kadar süt de gelir herhalde

o kadar küçük göğüslerim varki 75 beden bile büyük geliyor hep okuyordum hamilelikte büyürmüş diye ama bende olmadı doğum yapmadan önce sizin gibi endişeye kapılmışrtım galiba benim sütüm olmayacak diye ancak önemle belirteyimki sezeyanla doğum yapmama rağmen doğumdan hemen sonra bebeğimi emzirdim ufak doğduğu halde bebeğim sarılık falan olmadı altı ay sadece emzirdim çok ta kalieli sütüm varmış doktor sütün yarıyor demişti hatta süt sıtması bile geçirip hastanelik oldum bebeğim 15 aylık olmak üzere ben hala emziriyorum şimdiden gereksiz endişelere kapılıp kendini üzmemeni tavsiye ederim...Not:erken doğum yaptım üstelik.

kızlar bende bişi soracağım benimde 38+3 göğüslerim kocaman oldu 75 ken 85 oldular ama bişi gelmiyo yalnız uçlarındaki delikler kapalı sarı toplu iğne başı kadar kuru bişiler var lansinoh sürüp yumuşayınca düşüyolar kendiliğinden bilen var mı acabakafamçokkarıştı

canikom kelimesi kelimesine benim memişler de aynı durumda.:dance:

bende 35. haftamdayım ama aynen dediğiniz gibi ne gelen var ne giden ama geçen gün bir tanıdığım doğum yapmıştı doğumdan önce uçlatıyla oynarsan süt gelir dedi.birde doğumdan sonra bebeği emzirmeye yardımcı olmak için hemşire geliyormuş öyle şeyler yapıyorki hemşire süt geliyor dediler

bugün itibariyle 30+3 oldum yalaşık 24. haftamdan beri özellikle banyo sonrası göğsümden şeffaf sıvı ve sarı sıvı geliyodu
şimdilerde ise beyaz südyen giydiğimde fark ettim sütyenim sapsarı olmuştu göğüspedi kullanmaya başladım

ayrıca göğüslerim 2 beden büyüdü göğsümün heryeri yemyeşil damarlar oldu
kimle paylaşsam çok sütün olucak diyolar
hatta ben rezene ve anoson karışımlı çay almıştım süt yapsın diye içme dediler doğumdan sonra içersin
ama kızlar siz için bence
100 gr 100gr aldım karıştırdım sıcak suyun içine 1 bu karışımdan 1 tatlı kaşıgı koyup 5 dk demlendirip süzüp arzuya göre limonda koyabilirsiniz gerçekten süt yapıcı ve gaz giderici özelliği var tavsiye ederim

kızlar benim de göğüslerim ufacıktı ama hamilelikte 80 bile dar gelmeye başladı damarlar görünüyor ama sıvı gelmedi bir de benim bir göğsümün ucu belirgin çok, diğeri belirgin deil. ben de bunu anlamadım bu arada ben 20. haftadayım. ve ilk gebeliğim...

benim hamileliğimde biraz büyümenin dışında hiç bir değişiklik olmamıştı..ne süt geldi ne sıvı.oğlumda erken doğdu üstelik.yinede geldi sütüm çok şükür hala anne sütüyle besleniyor.arada yetersizlikler oluyor ama bu da çok normal..

kızlar gögsünğzden sevı geldigi zaman sıkmayın o agzı sütünü olusturacak antikorlar vitaminler hem arkadas demiş krem sürüyo düsüyo ucundakiler diye bir daha yapma derim cünkü olusan o kabuklar senin gögsünden gelen sıvıyı tutuyo gögsünde kalmasını saglıyo

ama hiç sıvı gelmediki. bide emzirirken çatlak ve yara olmasın diye sürülen bir krem o . ay yanlış bişimi yaptım:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…