Doğumun başladığını nasıl anlarım?

melboz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
10
2
22
28 haftalık gebeyim, birkaç gün önce nişan geldi. Bugün kasıklarımda adet sancısı gibi bir sancı var, daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu?
Doğum sancısı böyle mi başlar?

Doktorlar genelde sancıyı evde çekip gelmenizi söyler suyun geldiğinde gitmeni söyler genelde benim yengemle öyle olmuştu gitti doğruyum diye ama bişey yoktu açılma olmuş sadece sancıyı evde çek suyun gelince gel demişlerdi

28 haftalık gebelik riskli sayılır, belki hastaneye gittiğinizde serumla, ilaçlarla vs doğumu geciktirmeye çalışacaklar. Bebek ne kadar anne karnında kalırsa erken haftalar için o kadar iyi. Riske atılmamalı acil doktora gidilmeli!

28 hafta bunu konuşmak için çok erken. Hastaneye gittiğinizi umut ediyorum. Doktorlar bu durumlarda doğumu durdurabilir, ilaç ve serum verilebilir

Bu dediğiniz süresini tamamlamış gebelikler için geçerli. Lütfen tam emin olmadan insanları yanlış yönlendirmeyelim. 28 hafta evde beklemek için doğru değil

28 haftalık gebeyim, birkaç gün önce nişan geldi. Bugün kasıklarımda adet sancısı gibi bir sancı var, daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu?
Doğum sancısı böyle mi başlar?
Nişan geldiğini düşünüyorsanız haftanızdan dolayı hızlı bir şekilde hastaneye gitmelisiniz. Doğumu durdurmak için müdahalede bulunulur. Bir kaç gün önce diyorsunuz doktora haber verdiniz umarım.

Evet gittim doktora açılma olmamış dedi, enfeksiyon olduğu için ilaç yazdı sadece. Kanaman şiddetli ağrın va olursa gel dedi.

Gittim ama açılma olmadığı için bir sıkıntı görmedi
O zaman gelen şey nişan değildi. Siz konuyu açarken o kadar doğal bi şekilde nişan geldi yazmışsınız ki biz telaşlandık burda Allah tam vaktinde sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin evladınızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…