doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

Goethe'nin bi sözü var: "çözümde yer almayanlar sorunun parçası olurlar"
birileri bu cesareti göstermezse bu düzen değişmez, yaptım ama tek gecelikti seni seviyorum ama bizim doğamız bu, arkadaşım atmış mesajı, arkadaşım görüştü kadınla, kadın aklımı çeldi diye saçma sapan bahaneler yalanlar duymaya mecbur oluruz, o yüzden kadınlar anne babaları dahil kimseye kendilerinden fazla güvenmemeli ve çalışmalı

Evet orası öyle zaten:) Ama benim beynim mantıken şöyle çalışıyor, eğer bir insan başka bir insanla cinsellik düşünüyorsa, o ilişkide sevgi yoktur. Kusura bakma Kadesa, biliyorum ne demek istediğini ama benim midem aklım ve kalbim algılayamıyor:) Hayvani cinsel dürtülerimle yaptım, seni seviyorum aslında dese, bağlantı kuramam :) Damarlarımda kopukluklar oluşur Kendimden geçerim

Cinsellik=sevgi bana göre...:)

bunu hayvani duygularla yaparsa da sevgiyi cinselliği birbirinden ayırabiliyorsa da , ben yine eşitlik bozulmuş sevgisi bitmiş sayarım

Doğru herkes şanslı olamıyor ömür boyu çekmek zorunda

olan çaresiz kadınlarda var yaradan yardım etsin..

Yaparim vallahi yaparim!

belki olayi cinsellik boyutuna getirmem ama
ona oyle yansitirim

Durum bağlı ben de kesin yaparım diyemem tabiki ama belki de yapmadan yaptım derim, onun şunu anlaması lazım, AFFETMEK ÖYLE KOLAY MI? Başkasının koynuna girmiş bir kadın olarak adam eşine bakabilecek mi? Gece yatağa girdiğimizde bu kadın başka bir adamla birlikte oldu diye düşünüp bu düşüncelerinden sıyrılıp bana dokunabilecek mi?

Hani erkekler bunu öyle kolay sanıyorlar ya, kadın affetsin...Yok öyle...

Yapmasam da yaptım derim, o öyle sansın. Zaten affedemez...Bir erkek bunu asla affedemez, affetse sürdüremez, acı çeker. ÇEKSİN! Amaç da bu zaten

Son düzenleme:
valla kimse çocuk için falan affetmesin çevremde geçmişte olan iki olay var ki tüylerim ürperir hala.

lise arkadaşım trafik kazasında hayatını kaybetti babası 2 ay sonra metres tuttu kendine ev açtı. bir diğeri de oğlu cinayete kurban giden sözde baba bu da daha kırkı çıkmadan oğlunun gidip eşinin üstüne kuma getirdi.

şimdi bu heriflerde evlat mefhumu var mı ? çocukları onlar düşünmüyoken göden çıkarmışken ne diye kadın için çocuklar için oturup çeksin bu kahrı ?

kararı ne olur bilemem ama Allah konu sahibinin yardımcısı olsun..daha doğmamış çocuğuna ve hamile eşine bunları yaşatan biri iki dünyada da hesap veremez bana göre..o bebeğin ahı bulur onu!

biz sadece anneliğin kutsallığı düşüncesi ile büyütülmüşüz bu dayatılmış ama babalıkta kutsaldır o çocuğunu düşünmicek ve sorumluluğu bana atacak öyle dünya var mı yaa, bi komşumuz yıllarca kocasını çekmişti neyse çocukları büyüdü evlendi, bu seferde ben boşanıcam diye tutturdu boşanıp oğluna yerleşecekmiş gelin istemedi tabi, bu sefer başladı vay ben senin için nelere katlandım şöyle böyle, oğluda dediki katlanmasaydın anne, babamı boşayıp işe girseydin, çalışmaya cesaret edemedin babam baktı şimdide ben bakayım istiyosun, işte bu, evlatta hayatını kuruyo gidiyo kendine güvenecek kadın, önce kendi için yaşayacak çocuğu için değil

Pamuk annesi ne demek istediğini çok iyi biliyorum, bırakıp da gidemeyen kadınlar... çocukları için.....Ama beni bu kadar güçlü kılan da bu zaten, etrafımda ve en yakınlarımda yaşadığım bu örnek...Çaresiz kadın, işi yok, çocukları var, bırakıp gitse DUL diye adlandırılmak istemiyor belli bir yaştan sonra, kaderim işte diyor, katlanıyor, çocukları için....Çile mi çile diyor, ama ben çocuklarımın geleceği için bu çileye de katlanırım diyor...Bak yine gözlerim doldu...

Kolay kestirip atmıyorum aslında,
bırakamayan kadını zaten anlarım...
Ama çalışan bir kadın bunu başarmalı...
Ben o kadınların nasıl çile çektiğini iyi bilirim........bundandır ya BIRAKIR GİDERİM ARKAMA BAKMAM diyorum....
Çocuğum beni sevmez kötü anne der ama 3 yaşında, katlanırım, o çocuklar büyüyünce zaten bana hak verecekler....

babalık vasfı da kişiden kişiye değişiyo işte...
eşini aldatan her adam, çocuğunu da sevmez ondan nefret eder bişey yok...

Allah sabır versin sana arkadaşım bebeğinle mutlu ,huzurlu bir ömür nasip etsin

madem çok dilbaz klişeler yerine yeni bir yalan uydursaydı utanmaz Allah islah etsin böylelerini!

öncelikle sakin olmanı istiyorum ve sana kendi başıma gelen bişeyi paylaşıcam büyük tepkiler vermeden bunu düşün derim

bir akşam akrabalarım bize misafirliğe geleceklerdi ve onları beklerken eşimin yanına oturdum ve telefonunu karıştırmaya başladım ve ne göreyim bir mesaj canımlı cicimi ben geldim ararım işim bitince görüşelim felan yazan bir mesajdı şok oldum ve hemen numarayı aradım bir bayan açtı kim olduğunu sordum siz kimi arıyorsunuz dedi ben senin kim olduğunu soruyorum dedim söylemedi ve kapadı o an evim başıma yıkıldı ağlamaya başladım birsürü kötü kelime kouştum ve misafirlerimin gelmeside an meselesiydi beynim dönmüştü resmen eşim şaşkın ben tanımıyorum o numarayı ben yazmadım diyordu fakat inanmam mümkün deil neyse sakinleştim misafirlerimi ağırladım ama içimde yangınlar vardı basbas bağırıp ağlamak istiyordum eşimin yeminleri bilmiyorum ben yazmadım sözleri nasıl beklersin bunu benden demesi şok şaşkındım ve birkaç gün bu konu süredü tekrar baktım mesaja ve mesaj 2 ay önce yazılmış üstelik o mesajın yazıldığı gün eşimin memleketine gitmiştik düğün vardı o yüzden emindim orda olduğumdan ve bir anda aklıma gelen bişi beni müthiş bir utancın içine soktu görümcem bizdeydi bekar görümcem ve bizle memelekete dönmüştü yolda abisinin telefonunu istemişti ve mesaj yazmıştı bunu hatırladım sonra görümcemi arayıp duygunun numarsaı ne diye sordum tabiki o numaraydı mesajı yazan görümcemdi eşime söylediğim sözlerden müthiş utanç duydum oda bana çok kırıldı bazen yaşadıklarımız gördüklerimiz bizi yanıltabilir belkide eşinin arkadaşı aldı telefonunu şarı bitti diye onun tele taktı ve mesaj yazdı nerden bilsin telefonda giden mesajların kaldığını bence saki ol önce onu dinle hata yapma belkide gerçekten eşin yapmamıştır bu şekilde yanlış anlamayla zehir etme doğumunu ne kendine ne eşine bebeğinizi kucağınıza mutsuz almayın..............

doğumuna 5 gün kalmış gece uyumamışsın allah bilir bişey de yememişsindir şu an kocan senden yada karnında ki bebekten daha değerli değil kendini toparlamaya çalış ne yapacağına karar verirsin

Bence sizin olayınız konu sahibinden oldukça farklı sizinki bir mesaj iki ay önce yazılmış, ama konu sahibininkinin daha farklı, üstelik cinsellik içeren açık saçık mesajlar...Bir de konu sahibinin eşi bir süre cevap veremiyor, neden? Bu arada olayları ört pas edecek yöntem düşünüyorlar arkadaşlarıyla:)
Sonra verdiği cevap da, o numara kullanılamıyor???
Yanii?? Kullanılamayan bir numarayla cinsel tatmin?? mümkün müdür?

Bence konu sahibi eşinin telefonunun geçmişini çıkarmalı, mesaj dökümünü, o zaman ortaya çıkar zaten gerçek. ( eğer gerçekten belki de bir hata vardır diye düşünüyorsa)

Ha gayret,biraz daha uğraşılırsa kadıncağız kendini suçlayıp adamın masumiyetine inanacak.

ama bu adam dememişki ben yazmadım diye iddiaya girdik demiş falan

Yorumlar öyle demiyor ama.

ben yorumlarımda adamın masumuyeti ile ilgili ne yazmışım Alah aşkına...
adamın yaptığı adilik hayvanlşık dememiş miyim..
sanki ben adamın yaptıklarını savunmuşum gibi, yazdığım mesajları toplamışsın..
hey Alahım yaa

konu sahibi boşanır veya boşanmaz... orası kimseyi ilgilendirmez...
benim demek istediğim şey, baz<ılarının kendine göre mecburiyetleri oluo boşanmamak için, arkadaşın da dediği gibi çekmek zorunda kalabiliolar bazen...
boşanırım biter gider mantığında olmuo herkes senin gibi...

neyse uzatmıcam ya..
herkes nasıl anlamak istiosa öyle yorum yapıyo

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…