doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

Msja neden cevap vermedi acaba? Numara kimin almadınız mı? Telefonunda mesajları tutacak kadar cesur mu eşiniz?
telefonunu alsam napıcam elin kızını eşşekliği yapan kocam denen alçak,almadım numarasını ,,yooo gelen msjları silmiş,,giden mesajları unutmuş ben onun gönderdiklerini okudum

daha dönmedi bana uydurucak bir yalan kılıf arıodur

kapattım telefonumu bide bu şehirde kapısını çalıcam bir akrabam bile yok tayinle gelmiştik buraya

affetmicem tabikiii allah gerçekten onu doğru yola döndürsün ve bana yaptıklarını bu halimle bir ömür çeksinnnnnn

hemen ailenden birilerini çağır yanına, doğuma o kocan olacak adamı isteme, yüzünü bile görmesin bebeğinin şimdilik, çünkü kocalık babalık sadece döllemek değil yansın kavrulsun pimanlıktan inşallah,sonra annenlere geçersin.
bence bir süre çalışma ailenin maddi imkanı nasıl?

Ben bu filmi cook gördüm de şimdiden olabilecekleri gözümde canlandırabiliyorum.

-İnkar,
-Gözyaşları,
-Kabul etme,
-Af dileme,
-Gözyaşları,
-Tehdit etme vs vs.

Keşke alsaydın o numara işine yarayacaktı. Acın biraz hafifledikten sonra kim olduğunu bilmek işine yarayacak. Suçlu kadın demiyorum tabiki.

annem gelecek doğumuma doğumdan sonra onunla gidicemmm

nekadar buruk bir doğum olacak ,,nasıl heyecanlydım ilk bebeğimi nasıl doğuruyorummm allah belasını versin onuu

siz eşinize ne söylediniz. yani direk beni aldattığını biliyorum mu dediniz. mesajlardan bahsettiniz mi

çok üzüldüm seni burda en iyi ben anlayabilirim herhalde bende hamileliğimin 6. ayında aldatıldım çok üzüldüm çocuğumda üzüldü karnımda 6 ay boyunca sıgara içmeyen ben öğrendiğim gün 2 paket sıgara içtim ağladım ağladım sonra nehir kendine gel bebeğini düşün diyerek silkelendim ve sıgara paketlerini kırdım bir duş aldım ve düşünmeye başladım beynim izin vermiyordu huzurlu olmama karşımda pişman bir adam karnımda bir bebek evet affettim üstünden 2 sene geçti ikimizinde çabasıyla normale döndük unuttummu hayır asla unutamam zaten bu benim kamburum oldu atamıyorum sırtımdan ama mutluyumda bir ikincisini kaldırmam mümkün değil bunu oda biliyor zaten... sana tavsiyem sakin ol iyi düşün benim eşim mektup arkadaşlığından öte gitmedi dedi ama inanmadım gerisini bilmiyorum tabi ama senin mideni kaldırmayacak gibi bir durum sözkonusuysa bas tekmeyi gitsin ama bir konuş derim bebeğin için sakin ol...

tehdit edecek canımm eminim bırakmıcak peşimi çok iyi biliyorum,,o kadarda pislik biri ,,ama kendi zararlı çıkıcak ortaya çıktığında herkes yüzüne tükürücek bütün kariyeri yerle bir olacak ,,

nekadar buruk bir doğum olacak ,,nasıl heyecanlydım ilk bebeğimi nasıl doğuruyorummm allah belasını versin onuu

5 gün varsa neden gelmedi hala anneniz? sonuçta doğum bu erken de olabilir. bence çağırın annenizi ve eşinizi eve almayın:) ve mümkünse durumu kayınvalidenize de bildirin. ah keşke o mesajların fotodunu çekseydiniz. eşiniz şimdi tüm delilleri karartır:)

erkekler zaten şuçlu hadım edilmeleri lazım ama kızlar birşeyide unutuyorsunuz o bayanlarda suçlu bekar adammı kalmadı ...

artık erkek milletinden midem bulanmaya başladı..karnında senin bebeğini taşıyan ve doğum yapmak üzere olan bir kadına bunu nasıl yaparsın ya..Allah büyük,elbet bu ah çok fena çıkar ondan.

Son düzenleme:

Seni şüphelendiren bir hareketi olmadı mı? Hep iyimiydi aranız?

canım hiç üzülme her şerde bir hayır vardır derler tabiki bu şekilde olmasa iyiydi şimdi sadece bebeğinin sağlığını ve sıhhatle kucağına almayı düşün, onu kollarına aldığında dünyalar senin olacak kimseyi hiçbirşeyi görmek duymak istemeyeceksin güven bana.

siz eşinize ne söylediniz. yani direk beni aldattığını biliyorum mu dediniz. mesajlardan bahsettiniz mi
evet ona msj attım işe gittikten sonra herşeyi öğrendiğimi ona karım balım dediğini uygunsuz ilişki yaşadıklarını biliyorum dedim herşey bitti dedim annemle gidicem ve şubattta da işimin olduğu köye gidicem dedim dönmedi 1 saat bekledim bende telefonumu kapttım

canım keşke benimkide mektupla flörtle kalsa ilişki yaşamışlar açık secik mesajlaşıolar mesajları okurken bu sapık benim kocammmı dedim çok utandım iğrendim ondan

Amazonlar gibi yaşamayı öneriyorum!
bu nedir yaa bu nasıl bi uçkur düşkünlüğüdür bu adamlara çocuk yapmıcaksın.

Seni şüphelendiren bir hareketi olmadı mı? Hep iyimiydi aranız?

o müthiş bir dilbaz kızlar diliyle herkesi kendine bağlıyo kandırabiliıo ve bana hiç bişey hissettirmedi,,eve gelir gider karnımı sever durur bu sabah bile aşklarım fıstıklarım diye beni uyandırmaya çalıştı

Bırakmaya mecbur da sen hayırlısıyla bi doğum yap gerisi kolay.

Bu nasıl bir yüzsüzlük ben anlamıyorum.

Allahım sana sabır versin çok zor bir durum sen şimdi bebeğini düşün hiçbirşeyi düşünme..nasıl bir adam ya seni bu haldeyken aldatıyor sen ona yavrunuzu verecekken bu adam seni ve bebeğini haketmiyor Allahım ıslah etsin onları...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…