doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

valla bu yorumu tekrar tekrar okudumda sanki bi sonraki cümle bu tarz kaçamaklar evliliği besler demediğin kalmış bi, nasıl daha güzel olabilir herşey valla aklım almıyo, saygı duymak istiyorum gerçekten ama olmuyo

gecmis olsun gelismelerden haberdar et umarim kizin sana herseyi unutturur saglikli bir sekilde kucagina alirsin

Yorumları okuyorum da ne kadar boşan demesi size anlayamıyorum. Bu kadın hamile ve psikolojisi altüst durumda, boşanmayı düşünebilecek durumda değil? O çocuk doğacak sonuçta. Boşanmak kolay mı öyle? Sen beni aldattın hadi bay bay kolay mı? Kimse ne olacağını bilemez ki. Eşini seviyorsa affedebilecekse affeder, bunu kaldıramayacak bir yapısı varsa boşar. Bence kimsenin şöyle yap böyle yap demeye hakkı yok. Biraz yapıcı olmak gerek, yapamıyorsakta adına üzüldüm deyip geçmek gerek. Ağlamaktan helak olmuş bir insanın eşine vay şerefsiz vay alçak ne olursa olsun hoş değil bence. O onun kocası. Ha kocalık görevini hiçe saymış o başka. Elaleme canım gülüm diyeceğine, karısnın gözlerine bakıp aşkım canım karım yavrum deseymiş. Ama karar kendisinin. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin.

karşındakini, kendini ne kadar tanıdığın ve anladığınla ilişkili bir durum.sen böyle düşünüyorsun ben böyle..kadınlık onuruda böyle şeylerle sınanacak kadar ucuz bir durum değil.

ben yazmıstım herkesin yorumuna saygı duyuyorum fakat diye söze girdim. burada amacım tartışma değil. bu durumu detaylıca konuşmak.

kadınlık onuru böyle " insanlıgı ucuz" seylerle sınanacak kadar basit değilse ,öğrenmek icin soruyorum ; kadınlık onuru neylerle sınanır ?

Önemli olan erkek diil adam olması adam !!!
Yazık acıyorum ben böyle erkeklere ya...

Evinde mis gibi karın var 5gün sonra senin çocuğunu doğuracak olan.
Ama sen uçkurunun derdine düşmüş başka kadınlarda arıyorsun mutluluğu şehveti arzuyu..

O kadına da dencek çok şey var ama burada banlanma korkuma yenik düşüyorum malesef.

Ayrı şehirlerde öğretmenlik yapıyormuşsunuz.
Bu da risk ortaya giriyor işte.
Ben olsam ayrı şehirlerde asla işe girmem.
Güvenmediğimden diil yapamam ben ne öyle ayrı gayrı.

Zor iş yani.

Ben şu durumında senin yerinde olsam doğuma kadar beynimin düşünme yetisini.dondurmaya çalışırdım.
Düşünmemeye çalışırdım yani.
En azından 5gün boyunca.

Böyle şerefsiz bi koca için neden bebeğimi riske atayımki...

Doğumdan sonra direk ayrılırdım.
İkinci bi şansı haketmiyor aldatan erkek.

Şans verip acaba gene yapar mı diye kafayı sıyıracağıma hiç şans mans vermem olur biter.

Başka bir kadına karıcım aşkım vs diyen bi herifi birdaha yanıma yanaştırmaya midem dayanmaz kalbim de öyle!

zor cidden
akıl vermek şöyle davran böyle davran demek çok manasız şu an
canın yanıyor anlamak zor değil
her ne yapacaksan lütfen çok iyi düşünerek yap derim ben sana
başka bi tavsiyede bulunacak sözlerde gelmiyor neden se................

kimse boşan demiyo herkes kendince yorum yapıyo senin yaptığın gibi, sen aşk herşeyi affeder seviyosa affedilebilir diyosun bense affetmez diyorum, ben aynısını yapsam adam beni affedecekmi ben neden affedeyim ben daha az mı gururluyum,elmayra zaten gerekeni sötyledi bizim farazi yaptığımız yorumları o bizzat yaşadı içinde kopan fırtınaları burda bizimle paylaştı zor bi sürece girdi ama artık daha güçlü

allahım bu nasıl bi insandır nasıl bir erkektir
vicdansız
o masum yavrunun ahını çıkaracaktır allah büyük
evladını hayırlısı ile kucagına al inş
ne güzel ögretmenmişin evladını iyi günlerde büyüt

Son düzenleme:

Kimse boşan demiyor hanımefendi, herkes kendi düşüncesini öne sürüyor. Ben olsam, şöyle yapardım, böyle yapardım diyor. Ha tabi bu arada karşıdaki adam hakkındaki düşüncelerimizi de yazmak zorundayız, zaten yazmayacaksak, sizce konu sahibi neden buraya konu açtı?

elbette kimse ne olacağını bilemez, ki zaten biz burada ne kadar yazsak da o kendi bilir, kararını kendi verecektir. Biz sadece burada kendi görüşlerimizi yazıyoruz,
he görüşlerimizi yazarken de, işte bazıları , nasıl bu kadar kolay BOŞAN diyebiliyorsunuz yaaa??? diyor.
kimi de nasıl boşanma affet gitsin erkektir yapar diyebiliyorsunuz yaaa????
diyor...

Yani konu dolaylı yoldan , boşanılmalı mı boşanılmamalı mı ya dönüşüyor. Dönüştü de.

Dolayısıyla konu sahibi bunları okur, boşan diyenler neden boşan diyor, demeyenler neden demiyor, kararını verir.........

Bu arada vay alçak diye söylenenlere de kızmışsınız üstü kapalı, fakat bilemezsiniz ki, belki de daha yeni aldatılmış bir kadın kendi aldatılmışlığını yazmadan yorum yapmak istiyor ve duygu ya içine oturmuş, alçak diye söylenebiliyor...

getirmeyebilir.
şöyle.
ben kocamı çok seviyorum.onu tanıyorum.beni aldatma ihtimalini düşünüyorum.hayır yapmaz.biliyorum yani.
oldu ki günün birinde böyle bir durumla karşılaştım..
ben kocamı öyle seviyorum, öyle tanıyorum ve ona öyle güveniyorum ki.
sorarım.
oturur konuşurum.
onu anlamaya çalışırım.
tavrına göre düzeltmeye çalışırım durumu oda isterse.
yakıp yıkıp gitmem.
bu kadar.

getirmeyebilir.
şöyle.
ben kocamı çok seviyorum.onu tanıyorum.beni aldatma ihtimalini düşünüyorum.hayır yapmaz.biliyorum yani.
oldu ki günün birinde böyle bir durumla karşılaştım..
ben kocamı öyle seviyorum, öyle tanıyorum ve ona öyle güveniyorum ki.
sorarım.
oturur konuşurum.
onu anlamaya çalışırım.
tavrına göre düzeltmeye çalışırım durumu oda isterse.
yakıp yıkıp gitmem.
bu kadar.

Ben olsam diye yaptım yorumumu.Burdaki arkadaşlarım da öyle...
Tekrar söylüyorum benim hayatımda olamaz aldatan bir koca.
Bu durumda size göre boşamak zor bana göre kolay!

Beni aldatan adama bi şans vereyim de gene mi aldatsın beni.
Ben hiçbşey olmamış gibi ne aynı yatağı ne de aynı evi paylaşırım başkasına karıcım diyen bi herifle!

zor bir durum seni çok iyi anlıyorum canım evliliğinle ilgili ne karar verirsin bilmiyorum çocuğun olacağı için fikir vermek de istemiyorum ama şu an için herşeyi unut sadece bebeğini düşün doğumuna çok az kalmış öncelikle buna yoğunlaş zor biliyorum ama kocanı birkaç günlüğüne unut.herşeyden önce sağlığın ve bebeğin önemli unutma.doğumdan sonra sakin kafayla düşünüp kararını ver.Allah dayanma gücü versin
böyle kişiliksiz erkeklere de diyecek söz bulamıyorum artık

eğer henüz doğmamış bir çocuğum varsa ve kocam böyle birşey yaptıysa..hemen boşanırım.bırakır giderim vs..e çocuk ne olucak.
böyle durumda çekip gitmek kadınlık onuru değildir bence.bencilliktir.hiçbirşeyin önünü arkasını düşünmemektir.kendinden başka hiçbişeyi düşünmemektir.bu noktada kadınlık onuru dediğimiz şey pekte mühim bi olgu değil bence.

Allahım sen şu erkeğim diye ortada gezenlere akıl, fikir ver yarabbim, o kör gözlerini sen aç ki evdeki mis gibi karısını ve dünyaya gelecek yavrusunu kör gözleri görebilsin.

Ne denir bilemedim, inş. hakkınızda hayırlı olacak en doğru kararı verirsin.

Çok vaktim yok ama tartışmak yersiz kızlar

Erkek ya da kadın farketmez aldatmak her cinste çirkin

Burda durum tersi olsa yani kadın aldatsa herkes yuhlar mümkün olsa çürük domates atardı eminim.. Ama erkek aldatmış ya onların kişisiliğinde var sevmeden yapmış geçiciymiş te affedebilirsin vs. ne güzel kılıf uyduruyoruz maşallah.. Hemcinslerimden bunları duymak daha garip geldi bana..

Yahu seviyor madem adam gibi sevsin, kaybetmeyi göze almasa aldatabilir miydi ? 5 gün sonra çocuğu olacak patik beşik vs. tatlı telaşlarda olacağına uçkurunun derdine düşmüş.. Erkeklerin psikolojilerinden nesinden anlamam ben.. Seven aldatmaz, aldatanın da aması olmaz poposuna 38 numarayı yemeli..

adam yaparken utanmıcak ben gidince bencil olucam çocuğu tek başımamı yaptım ben, başka kadına karıcım demek nasıl izah edilir yaa

adam yaparken utanmıcak ben gidince bencil olucam çocuğu tek başımamı yaptım ben, başka kadına karıcım demek nasıl izah edilir yaa

tamam.
o çocuğunu düşünmemiş böyle bir bok yemiş.
sende düşünme o zaman.
nasıl olsa birlikte yaptınız.
tamam.

Kocanız bi kere aldatsın bundan sonraki aldatmaların önünü açsın siz de çocuk var amaan aldatırsa aldatsın diye
boşanmayın .
Ksinlkle katılmıyorum ben
Aldatan bi kocayı boşuyorum diye bencil olacaksam olayım valla küçük düşmekten kadınlık gururumu onurumu
şerefimi beni aldatan adama çiğnetmekten iyidir bencil olmak.

Artı ...
Beni aldatan adam çocuğumuda aldatmış sayılır.
Çocuğumu yok saymış önemsememiş umursamamış demektir.

Beni seven sayan çocuğunu önemseyen bi adam zaten aldatmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…