doğumum başladı galiba hastaneye gidiyoruz..

ro_se17

no paniq no heyecan
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
4.470
3
canlarım sonunda bende de ağrılar başiladı :lepi:sabah 5 ten beri şuanda 5 dakikada bir geliyor.annem geldi .hastaneye gidiyorum kızlar :1shok:inşallah oğluşumu sağ salim alrırım...dua edın ne olur hepinize dua edicem görüşmek üzere eğer geri gelirsem :dance:yazarım sizlere ama oğluşumla gelicem herhalde...

Allah bi avazda kurtarsın inşallah
sağsağlim oğlunu kucağına alıp doğum hikayeni yazmanı bekliycez
Allah yardımcın olsun kolay bir doğum olur inşallah

ayy canimm süper yaa sonunda inşallah kolay doğum olur allah sağsalim kavuştursun inşallah bebişine
allah bi avazda kurtarsinn

sukurler olsun insallah canim hadi gozun aydin ozel mesajlarini iki dk bak cevap ver nolur
beni merakda birakma
ben kaliyorum amaaaaaaaaaaa:1shok:

hadi canim hayirli haberlerle dön inş. Canimmm,oğlun da sende sağlikli bi şekilde dönün,,,

Hadi hayirlisi olsun caniiiiim guzel haberlerini bekleriyoruz :CüvCüv: insallah bebisinle dönersin

canım hadi oğluşunla bekliyoruzz seniia.s.

darısı çorumluya ve bizlereee:1hug:

ana bu kiz pc acik unuttu sanirsam hala online
neyse pc onemli degil gidip de sag selim oglusuna kavussun yeterrrrrrrrrrrrrr
:dance::teytey:

benim hic umrum degil zaten pc bende hayirlisi ile bi gidebilsem yoruldum gercekten
sancilar cekiyorum ama bes dk da bir degil nolur rabbim bari bende bugun gidebilsem insallah hayirlisi ilesenağlamasenağlama

hadi inş. rosecim corumludan ümidi kestim senden bir dogum haberi alalım bari :dance:

vallaha ben numarami yazdim ozeline ama cevap yazmadan getti karuuuuuuuuu:1no2:
insallah bari almistir ama heyecandan unutmustur :sm_confused:

ANAAAAAAAAAAAM BEBİŞ GELİYO BEBİİİİİİİİİİİİİİİİİİİŞ.:dance:YALNIZ ÇORUMLU SENİNKİNİN YERİ ÇOK RAHAT HERLDE GELMEYE NİYETİ YOK tatlicadiarzu

canım yaa hadi bakalım hayırlı haberlerle gel inşallah. kolay bir doğum diliyorum sana... oğluşunla beraber biran önce geri gelmen dileğiyle...

Allah yardımcın olsun canım...

oğlunda sende sağlıklı bir şekilde evinize dönersiniiz inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…