Doğumsal kalp hastalığı olan anne adayları var mı aranızda??

Cecinli23

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2016
28
6
Merhabalar öncelikle kendi durumumdan biraz bahsetmek istiyorum ben doğumsal Aort Koarktasyonu (Aort Darlığı) hastasıyım bu sebeple Yüksek Tansiyona (Hipertansiyon) sahibim yıllardır yüksek tansiyon ilaçları kullanıyorum ve 2006 yılında aort ameliyatı oldum greftle bypass yapıldı. Şuan 30 yaşındayım çok şükür sağlık durumum iyi ve hipertansiyon dışında bir sağlık sorunum yok ayrıca geçen sene evlendim ve çocuk sahibi olmak istiyorum doktorumla da konuştum takip altında çocuk sahibi olabileceğimi söyledi bununla ilgili korkularım var kabul edersiniz ki çok fazla sağlık sorunu yaşadım korkumun isteğimin önüne geçmesini de istemiyorum sadece kendimi neye hazırlamam gerektiğini merak ediyorum benimle aynı durumda olan anne adayları yada anneler varsa beni biraz bilgilendirebilirmisiniz?

Merhaba ben 2011 yılında aort koarktasyonu nedeniyle greftle bypass oldum benim de korkularım vardı ama çok şükür 1.5 yaşında kızım var size şunu söyleyebilirim sanki beni daha iyi hissettirdi tansiyonlarım bile gebelik sonrası daha iyi olmaya başladı hatta tabi hala hipertansiyon var ama ilaç sayım azaldı şuan hamilemisiniz bilmiyorum tabi baya olmuş siz yazalı ama sormak istediklerinizi sorabilirsiniz bana

Merhabalar ben 5 yıl önce anjiyo yöntemiyle stent takıldı ritim bozukluğu haricinde bir sıkıntım yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…