Dogumdan sonra orgazim

sirlipirlantaa

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2013
77
3
Merhaba! Oncelikle bu konuyu cinselik forumunda acmak istemstim ama orda ki "konu ac" dugmesi yoktu. Kusura bakmayin ama net ve detayli konusmam lazim. Dogumdan once orgazmam cok gucluydu, vaginal orgazma hic olmadim ve olamuyorum ama dogumdan sonra iki kez vaginal orgazma oldum. Dogumdan sonrada orgazmam baya hafiflesti. Nasil bi duygu anlatamiyorum..sanki olucak mis yaklasmisim gibi sonra birden yok oluyor. Dogumdan once cok gucluydu! simdi snaki hic..olsamda COK hafif. AYRICA...ben esimi hic hissetmiyorum. Doktora gittim netlere bakdim, baya kisi benim gibi ama kendimi sorumlu hissetiyorum. Millet seks seks diye kudurmus gibi reklamlar yapiyolar ama seks hayatim oluncada.."BU mu herkezin abartigi??" desiyim var. Lutfen bi yardim edin..sizede oldu mu?? siz de boyle durumdamisiniz..napitiniz napiyonuz...duzeliyor mu..:S anlamadim..:KK43: VEEE..soran olursa simdi cevaplayim..dogumdan oncede hissetmiyordum esimi..ama orgazma oluyordum (vaginal orgazma degil)

Ne zaman doğum yaptın bilmiyorum ama zamanla düzeliyor kaslar zayifliyor onun icin oluyor kendini sik bırak bunu sürekli yap zamanla düzelir mutlaka.doğum üstünden uzun süre geçmesine rağmen olmuyorsa da psikolojik bir durum zaman ckk önemli eşler arasında ve aklın sürekli bebginde kaliyorsa ondanda olabilir konsantre lazım...

Siz dogum yapali me kadar olduda beraber olmaya basladiniz ben iki ay oldu fakat korkuorum esimle beraber olmaya dikislerme birsey olur endisesi var bende yardimci olursaniz sevinirim

X