dogumdan sonra kilolarınız ne alemde

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
kızlar ben agustosun 8 de dogum yaptım 63 kiloyla hamile kalmıştım tam 20 kilo aldım ve 83 le hamileligimi bitirdim 10 kilo da dogumdan sonra gitti.ben 2 kilo verebildim senağlamaancak diyecegim şu dogumdan sonra kilolarınız ne alemde?

ben 54 le hamıle kaldım 74 le doguma grdım eve geldıgımde 65 ıdım sımdı 60 kıloyum 5 kılo fazlam var basen gobegım bı sısıo sankı 7 ylık hamıle gıbı :KK43:

lahana kapsülü kullanıcaz hep beraber tarkanda 8 kilo vermiş 1 kutusuyla emzirme işimiz bittiginde hepimiz toplu alcaz hem o zamana indirimde yaptırırız yoksa normal yolla ben asla veremiyorum 50 hamile kaldım 70 le dogum yaptım.doğumdan sonra 60 oldum şimdi 63 kiloyum yaaaaaaaabenim göbegimde çok var ben daha korse takamıyorum bide ameliyat yerim acıyoooo.daha öncede lida yosun hapı kullanmıştım 60 dan 48 e inmiştim 1 kutusuyla ben artık dert etmiyorum ertuğ sütü bitirince içerim bir kutu tamam bu kadar dert etmeyin kızlar gidecek hepsi yalnız takvye bişe şart bana yoksa asla gitmiyo kilolarım.daha önce kilo aldıgımda sırf salata ve ufacık porsiyonlarla diyete girdim ekmek hiç yemedim 3 ayda 300gr ancak vermiştim.benim bünyem atamıyo yagları bitürlü en kötüsüde bu işte.

benım drum korseyı bana amelıyatımın ıkıncu gunu hastane de taktı halada takıorum ben sezeryanla olmama ragmen

Ahhhhhhh bu kilolarrr nasil gidicek :KK43: 1.78 boy 65 le hamile kaldim 90 la doguma girdim simdi 77 kiloyum ideal kilom 60 insallah yaza kadar vermeyi basaricam...Hergun en az 30 dk yuruyus yapiyorum dr dedi vucuttaki odemi atmak lazimmis ilk etapta...

ben 51 kg ile hamile kaldım 77 doğuma gittim şim 67 yim bi basen bi göbek sormayın gitsin bende çok sıkılıyorum hafta sonu eşimle yemeğe çıkıyorduk kıyafetlerin üzerimdeki duruşndan bi sinirlerim bozuldu ağlaya ağlaya telef oldum.ve gitmedim:KK43:(

arkadaşlar bende 60 la hamile kaldım 73 le doğuma gittim.doğumdan sonra ilk bir ay içinde 64 e düştüm.1,5aydır yarım kilo bile veremiyorum.zaten kilolu hamile kaldığım için kıyafetlerimde olmuyor.forma gibi aynı şeyi giyip duruyorum.aynı durumdayız yani.

aman kızlar aynı dert napsak acabaaaa nasıl kurtulcezzki hep aynı seyleri giymekden cok sıkıldımm ne giysem yakıstıramıyorum kendime bebekden fırsat olupda dısarıda cıkamıyorum onumzde kıs

ahhhhhh ahhhhhhhhh aynen anişler birde bende bir eş var allah allah evlereşenlik 48 le evlendim ye ye diyordu acıma tıkıyordu resmen 1/5 yıkda 58 kilo oldum ve hamile kaldım sonrada yeye oğlum aç kalmasın 76 kilo ile bitirdim ertesi gün 66 kiloya düştüm şimdi 63 kiloyum ve eşim kilo ver kilo ver diyim önümden yemeğimi alıyor ciddiyim alıyor fazla yeme kilo ver diyor şimdideeeee sizinkide böylemi çok moralim bozuluyor çok

kötükedihüso:eek:klava:kötükedihüso:eek:klava:

bende 56 kilo ile hamile kaldım 69 la doğuma girdim.boyum 1,70..doğumda 8 kilo gitti..çok kısa süre sonra 10 kilo gitti.şimdi eski halime kavuştum.eski kotlarımı kıyafetlerimi giyiyorumm.hatta böyle giderse onlar bile olmucakk.çok zayıfladımmmm..

bende yazayım barı ben 68 hamıle kaldım 78 lede dogum yaptım suan 64kğ yanı verdım cok şükür benım oğlan sagolsun çok yaramaz hep pesında koşuyorum aksama kadar bıde yürmeye basladı kerata yanı dıyete gerek kalmadı

kizlar ben 47 kilo hamile kaldim 62 kiloile doguma gittim 15 kilo almistimyani hamilelikte dogumdan sonra 8 kilo verdim 7 kilo fazlam vardi simdi 4 kilom kaldi eski pantalonlarim oluyor ama göbek üstten pirtliyor badilerden kazaklardan pirtlamis bir göbek cok igrenc

49 la hamile kaldım 75 kiloyla doğuma girdim simdide 60 kiloyum göbeyim biyerden çatlaklar bi yerden göğüs sarkması bir yerden imdatttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

ben de 70 le hamile kaldım ne yazık ki ve 87.5 la doguma girdim..tam 17.5 kilo almıstım..dogumdan sonraki ilk ay 73 e dustum..3 kilo kalmıstı ki simdi 3 kilo aldım gene..yaa bi baslıgı sinirlerimiz bozulsun da kilo verelim diye mi açtınız yaa..süt verirken rejim stresine girmek iyi diilmiş..herseyini yesen bile stresle sutun kesilebilirmiş..oyle dedi doktorum o yuzden sut vermem bitsin diye bekliyorum rejim icin..ama iştahım hamileyken bile bu kadar iyi diildi..offfffff

kızlar şu sıralar kendimi zayıflamış gibi hissediyorumm...:eek:benim tartım biraz fazla gösterdiği için tartılıp moralimi bozmuyorummsırnaşık şey

verriz zamanla kiloları kızlarrrr:teytey:takmayalım kafaya:içelim:

X