Dogumdan sonra bitmeyen kanama

msrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2023
2
0
27
Dogum yapalı 46 gun oldu hala kanamam devam ediyor doktora gittim bana dubhaston ilacını verdi kullanmaya başlayınca normal adet ağrısı başladı ve kanamam devam ediyor sizce ne zaman kesilir bu kanama

Ben sezaryen oldum, 40 gün sürdü kanamam, 10 gün sonra adet oldum doktorum normal demişti sadece demir ilacı vermişti kansız kalmamam için

Dogum yapalı 46 gun oldu hala kanamam devam ediyor doktora gittim bana dubhaston ilacını verdi kullanmaya başlayınca normal adet ağrısı başladı ve kanamam devam ediyor sizce ne zaman kesilir bu kanama
50 gün sürdü benim ..50 günden sonrada bir hafta kahverengi lekenmemer oldu..tam iki ay geçtikten sonra ilk adetimi oldum..ilk çocuğumda 40 gün sürmüştü bir hafta sonra falan regl olmustum

Ne zaman kesilir bilemiyorum ama beslenmenize dikkat edin bol bol kan yapıcı şeyler yiyin. Hamilelik, doğum derken kan değerlerim bayağı düşmüştü hala düzelemedi. Doktorunuz bu ilacı kaç günlük verdi? Daha yeni kullanmaya başladıysanız hemen şak diye kesmez. 1 haftaya kesilebilir belki de. Umarım en kısa sürede geçer bu durumunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…