Doğumda " kordon sarkması" yaşıyanlar

Igvess

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
42
1
34
Merhaba herkese
2 doğum yaptım. Nasıl oldular bir ben bilirim bir allah.. İkinci oğlumda sancılarım geldi hastaneye gittim. Bu arada 40+3 günlüktü, doğumhanede sancılarımı çekerken nasıl oldu anlamadım suyum açıldı bianda ve ebe kordonun sarktığını söyledi hemen dr geldi biyandan dr muayene ediyo biyandan serum falan takılıyo bağırış çağırış, canımın acısı, bebeğimi kaybetme korkusu hepsini yaşadım ve apar topar sezaryene alındım. Şuan yazarken bile o an aklıma geliyo içim ürperiyor. Çok şükür rabbim ewladımı bana bağışladı. Bebeğim sağlıklı ve kucağimda.

Benim gibi bu durumu yaşıyan varmı neler yaşadılar merak ediyorum...

Merhaba hemen hemen 1 sene olmuş insan başına gelmeyince araştırıp bakmıyor.bende 1 hafta oldu doğum yapalı kordon sarkması vardı.Bebeğim doğdu şükür ama akciğerlerinde solunum cihazına bağlı enfeksiyon değeri düşmüyor.Artık mor reçete antibiyotik kullanmaya başladı doktor.Allah hepimize acil şifalar versin. Çok üzülüyorum strese giriyorum Allah'ım bebeğimizi bize bağişlar inşallah..

Merhaba, ben de 1 yıl önce doğum yaptım. 35. haftadaydım ve doğum sancılarım başlamıştı, açılmam 3 cmdi. Ultrason muayenesinde doktor kordonun kanala sıkıştığını söyledi. Ben de sezaryenle doğum yaptım, çok şükür bebeğime sağlıkla kavuştum. Ama bazen sancım ve açılmam olduğu için, normal doğursam nasıl olurdu diye düşünüyorum. Tabi ki çocuğuma sağlıkla kavuşmaktan daha önemli bir şey yok. Çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…