doguma gidiyorum

oNcA

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
1.168
12
43
arkadaslar biraz önce doktora gittik...nst çekildim, çatı muaynesi oldum...nstyi doktor hiç begenmedi...kalp atıslarında sorun varmıs...şimdi eve eşyaları almaya geldik...önce sancı vericek, 4-5 saat sonrada bişi olmassa sezeryana alacak..bugun mutlaka bu çocugu almamız lazım dedi...
kızlar dua edin...çok garip duygular içindeyim...korku üst düzeyde...rabbim hepimizin yardımcısı olsun...

Allah yardımcın olsun canım. bebişine sağlıklı sıhhatli kavuşman dileğiyle...

allah yardımcın olsun canım inş. saglıcakla kurtulursun bebişinle..

canım korkma sakın allahın izniyle herşey çok güzel olacak yavrunu kollarıan alıp sevdiğin anları düşün

dualarım seninle oncacım
hayırlı doğumlar
son haftalarda bu sıkıntılar hep oluyo canım
rahatça doğuma gir rahatça doğurcnm
ii haberlrini bekliyoruz.

arkadaslar biraz önce doktora gittik...nst çekildim, çatı muaynesi oldum...nstyi doktor hiç begenmedi...kalp atıslarında sorun varmıs...şimdi eve eşyaları almaya geldik...önce sancı vericek, 4-5 saat sonrada bişi olmassa sezeryana alacak..bugun mutlaka bu çocugu almamız lazım dedi...
kızlar dua edin...çok garip duygular içindeyim...korku üst düzeyde...rabbim hepimizin yardımcısı olsun...

canım allah yardımcın olsun...İnşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın...

Allah yardımcın olsun zaten 4 günün kalmış biraz erken gelcek yeğenimiz annesi. Sorun etme herşey yoluna girer inşallah.

cnm hayırlısıyla sağ salim kolaycacık kurtulursunuz inş.. yavruna kavuşuyosun hiç korkma .. Allah yardımcın olsun ..

canım hayırlısıyla git hayırlı haberlerle bebişinle gel inş.

Allah yardımcın olsun..kolay bir doğum olur inşAllah.. bebişine sağlıkla hayırlısıyla kavuştursun Rabbim....

Allah yardımcın olsun oncacım.. bebişinle beraber sağlıkla gelin tekrar aramıza.. güzel haberlerini bekliyoruz canım

canım allahım kolaylık versinnn.allahım bebeğinide seni de hayırlısıyla kurtarsın inşallah

hayırlısıyla gidip gelirsin inşallah.Allah yardımcın olsun.

allah yardimcin olsun canim sag selim yavruna kavusursun insallah
bana da bi oyle diolar bi boyle sukur iyimis bakalim bende bekliyorum hayirlisi

allah yardimcin olsun allah kolaylik versin insallah hayirlisiyla ellerine almak nasip etsin insallah

X