doğum yaptım evdeyım

gUzeljoe

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2006
155
1
arkadaslar hepinıze dua ettım epidural sezeryan oldum ıcerı gırınce cok korktum tansıyonum düştü serum bağlanı hemen sakınlestırıldı iğnemi oldum hemen uyustum basımda duran dr 10 sonra başlayın dedı meger korktugum için demıs ben 1o dk beklerken drum bebeğini cıkarıyorum dedı ve oğlumu gordum hiç bişey hıssetmedım karnımda cekılme fılan olmadı amleıyat bıttı yoğun bakım servısınde yattım kum torbasını fılan hıçbıseyı hıssetmedım yavas yavas acılınca ayaklarım agrım oldu ama cok degıl benımle bırlıkte 4 kısı daha saezeryan oldu ogun onlar yürüyerek ayağa kaldırıldı odalarına goturuldu ama ben kalkamadım kalkınca cok basım dondu ve kan bosaldı alt taraftan sandalyeyle cıkarıldım gece de onlar dolastılar ama ben yıne yuruyemedım ertesı gun ancak yurudum şimdi evımdeyım yatıp kalkarkan canım yanıyo okadar tek sorunum bebek benı emmıyo göğüs ucum yok kaç gundur oldum pompa yapyom bıberonla emıyo ama onuda artık kestık ona alısacak bıde bazen pompadanda cıkmıyo sut güğüslerım tas olsu paylıycak sormayın ağladım bugun 11de uyandım o saaten 4 e kadar emzırmekle uğrastım 2de kahvaltı ettım 10 dk ara verdık şimdi uyududa bı yazayım dedım nasıl cıkacakbu göğüs ucum bılmıyom işte boyle görüşmek üzere agrı geldı bı yandan yatayım

canım çok geçmiş olsun.ALLAH analı babalı buyutsun inşaallah.hadı annesı bebegını doyasıya kokla.a.s.

GEÇMİŞ OLSUN, TEKRAR TEBRiK EDERİM.
CANIN ÇOK ACIYORDUR EMİNİM.
UMARIM GÖĞÜS UÇLARIN DA ÇIKAR ve SEN BEBEĞİNİ BOL BOL EMZİRİRSİN.

SEVGiLER...

ne mutlu ki sağlıklı sıhhatli doğurmuşsun bebeğini allah analı babalı sağlıklı uzun ömürlü olmasını nasip etsin umarım en kısa zamanda göğüs uçlarında çıkar ağrılarında diner darısı bütün hamişlere bebişi mıncıkla bizim yerimize ama daha miniciktir de:teytey:

allah analı babalı büyütsün..bebeğin sağsalim kucağında artık..ne mutlu sana..gögüs uçları olmadığı için emzirmede sorun yaşayan arkadaşlar vardı..onlardan yardım isteyebilirsin..fırsat buldukça pompalayarak sağmalısın sütü yoksa ağrı yapar..egemen arkadaşımız gögüs ucu için eczeneden bişi almıştı..şuan hatırlayamıyorum ama..bir danış istersen

bu aralar doğum yapan annelerimiz çoğaldı mı nee..sırada bizlerde varız..eylül ve ekim anneleri..inşallah o günler hayırlısı ile bizede kısmet olur..sağsalim sağlıcakla kucaklarımıza alırız...

gözün aydın canım cok şükür kavuştun bebegine, allah analı babalı buyut meyi nasip etsin emdikce buyur gögüs ucları bol bol emzir ki sütün gelsin yaralar içinde ilaç var ama hemen gecmez bi sorun olursa yeni annelr bölümüne gelebilirsin yardımcı olmaya calışırız sevgliler

Canim Tebrikler Gözünüz Aydin Allahim Anali Ve Babali Büyütsün Hayirli Evlat Etsin Inşallah.allaha Emanet Olun.

Bu arada şimdi mesajları okurken dikkatimi çekti de Gülaracım biz seninle aynı haftadayız hatta günümüz bile aynı.

çok tebrik ederim...umarım diğer sıkıntılar da çarçabuk biter.... sağlıklı günler....

seni ve eşini tebrik ederim,Allah hepinize sağlıklı hayırlı uzun ömür versin

Allah analı babalı büyütsün, bebeğin emdikçe göğüs uçlarında çıkar sütün de artar,sulu şeyler iç, bıkmadan usanmadan bebişine sütünü ver, anne sütü gibisi yok, Allah kolaylıklar versin.........

geçmiş olsun ve gözün aydın allah analı babalı büyütsün..sanırım seninle aynı gün doğum yaptık 27 ağustosta bende epiduralle sezeryan oldum bi sorun çıkmadı allaha şükür...stres etme sıcak su ile ıslatılmış havluyla göğüsüne masaj yap sonra pompa ile çek yada uçla emzirmeye çalış..benimde azaldığında süt çıkmadığında böyle yapıyorum sonra süt gelmeye başlıyor..benimde yara oldu acı çeke çeke emziriyorum..

CNM SİLİKON UÇ KULLANNNNN BEN ÖLE YAPIYORUM DAHA BUGÜN SİLİKON UÇU ÇIKARIP VERDİM Bİ ALIYO Bİ ALMIYOOOOO

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…