Dogum yapanlar bikini giyiyormu ?

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.778
24.641
Nasil yani dediniz dimi :)
2009 senesinde baslayan 2010 subat ayinda dogumla sonuclanan cok sukur bir hamilelik donemi gecirdim .

Hamileligim tup bebek yontemiyle oldu dogurana kadarda yattim erken dogum riskinden bir hayli kilo kaldim hamilelik oncesi hic catlagim patlagim yoktu
Ama hamilelikte catladim karnim su fazlaligi vardi cok buyuktu neyse dogumdan kisa sure sonra aldigimdan fazlasini verdim catlaklarim iyicene cikti sonrasinda tedavi gordum spor yaptim 1 sene sonra sikilastim ama gobegim haric o olu deri gibi bisey biraz sarkik ( dusuk bel kotunda etkisi) dogumdan oncede mayokini giyiyordum tercihen ama bu sene bikinimi giysem diyorum catlak var gobek deligi cevresinde ve yanlarda ama derin degil
Yenide evliyim babaannemin nasihati kizim kocana her kusurunu gosterme isikta soyunma bir ozelin bir gizlin olsun derdi
E tatilde tam bu deniz kum gunes aydinlik
Ayaktayken sorun yok ama otururken gobegim belli olur catlaklar filan ( solaryumluyum suan catlaklar iyice bronzlasinca dahada aydinlik kalacaktir)
Gecmiste hic biseyim olmadigi icin bu durumu hala es gecemiyorum 3.5 yil oldu dogum yapali
Ozguvenim yok degil ama iste dumduz puruzsuz bir karnim yok
1.71 boyunda 55 kilodayim daha sonra kaybettigim kilolari alarak normale dondum
Ha buarada dipnot diyetisyenim o kadar kilo,alip kisa surede kilo vermemden oturu deformasyonumun olmadigini cok iyi toparladigimi soyluyordu uzun zamandir gitme geregi duymadim
Ay bitiremedim dogumunda erken ve acil oldugu icin planlanan ama yapilamayan karin gerdirme ameliyatim yapilamadi ( takintiliyim yani )

Varmi catlagi olan bikini giyen anneler ? Veyahut gorusu olanlar.

Bence bu tamamen senin kendini nasıl rahat hissettiğinle alakalı.
Bikiniyle rahat hissediyorsan bikini veya mayoysa mayo.

Etraf açısından düşünseydin,turist kadınları örnek gösterecektim.
Onlar kusurlarıyla bile son derece rahat ve doğallar.
Hatta eski model kalın bikinileriyle güneşlenen tombul teyzeler oluyor.

Ama babaannenin söylediğini yazmandan,eşin açısından düşündüğün sonucunu çıkardım.
O yüzden,en doğru seçimi sen bilirsin.

Yani ucude var
Once kendim ,kusurlarimi meydana cikarmak zorundamiyim
Sonra esim , bir bana bir dumduz gobekli bayanlara baksa vallahi gorsem acayip uzulurum
Sonrada etraftakiler sunada bak demesinler diye dusunuyorum birde cocugumuzda var egilip kalkmam gerekcek ee yer cekimi malum
gobegim biraz daha siki olabilirdi ama olamadi iste yapi

Annem 43 yaşında, üç doğum yapmış bı hatun ve hala bıkını gıyıyor
Çatlak kımde yok kı? Doğum yapmışsınız bırde gayet normal
Kendınızı rahat hıssedın,kasmayın.. nette cıvıl cıvıl bıkınılerı görünce dayanamazsınız zaten çok güzeller

Goruyorum gercekten cok guzeller uzun yillardir bikini giymiyorum
Gobegimde piercing var bir ben goruyorum bir esim
Herhalde 5 senedir bikini giymiyorum ama mayoda degil mayokini ama on kisimda pahali degil
Bikini alip pisman olmakta var

bencede kendini nasil iyi hisediyorsan öyle giyin kime ne senin göbeginden normaldir dogumdan sonra göbeginde catlak olmasi. veya hem bikini hem mayo (mayokini) al bikinide rahat hisetmezsen mayo giyersin

Iki dogum yaptim.
Ocakta dogum yaptim agustosta bikini giydim.
Mayo sevmiyorum gunes gormuyo vucut

Bilemiyorum babaannenize pek katilamayacagim dogrusu. Erkekler gorsel varliklar ve gormek isterler goze hitap daha onemli onlar icin. Bende sahsen hic sevmem karanlikta napicam ? Insan sevdiginin gozlerine bakamaz vucuduna bakamaz. Sonucta fit guzel vucutlu biride insanin daha cok sevgilisiyle ask yapmak istemesini saglar.

Bence siz rahatsiz oluyorsaniz kendinizi karanliklara saklamayin benim onerim bir estetik -plastik cerrah la gorusun. Ameliyat olailirsiniz guzel gelismeler alanlar var. tavsiye ederim.

karın bölgemde 4 adet delik her biri 2 şer dikişli ,18 dikişlik hatta görseli hiç hoş durmayan kocaman bir ameliyat izi ,sırtımda sildirdiğim dövmemden kalan iğrenç bir lazer lekesi ,sezeryandan kalma dikiş ve haliyle göbek ,fakat bikini giymekten hala vazgeçmeyen birde ben varım

hiç dert etme ,kendini nasıl görmek istiyorsan öyle ol ..

kimisi vardır çatlamış patlamış umrunda olmaz ama sen dikkat ediyosan bence bikini giysen rahat edemeyecek,
herkes göbeğine bakıyormus gibi gelicek ve mayoya döneceksin..

Annem ikiz doğurdu selilütten geçilmez göbüşü azcık buruşturulmuş kağıt gibi ama giyer süslü bikinisini birde tarar saçlarını ohhh Takma kafana 19 yaşındayım kalçamda popomda bacak aramda çatlaklarım var ki sürekli spor yapıyorum 1 sene bıraktım dye oldu , vallahi hiç sorun dğeil sevgilimde gördü çatlaklarım onun gözüne bile batmıyor. Batarsada kapı oradaa. Bulmuşta bulunur. Kendine sonsuzz güvenin olsun:13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…