doğum yapan bayanlar

ASYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
181
1
40
ben 6 ay önce doğum yaptım.ama hala adet görmedim.emzırdığım icin normal dıyolar.ama daha ne kadar daha olmıcam merak edıyorum.aranızda benım gıbı olan varmı.:1shok:

slm canim,benim 3ay surmustu,ama arkadasiminda baya uzun sürdü tam olarak kac aydi bilmiyorum ama,banada herkes normal derdi ,dedigin gibi bebegi emziriyorsan normal,allah yardimcin olsun ,sana ve bebegine.sevgilerimle

Öncelikle bebeğini Allah analı babalı büyütsün.Darısı benim ikinci bebeğime ve benim gibi hamişlere inşaallah.
Ben oğlum doğduktan sonra hemen adet görmüştüm.Ama çok düzensizdi ve düzensizlik 1 yıl sürdü.Ama bebeği sütten kesilinceye kadar adet görmeyenler var.Belki sende öyle olabilirsin ,ama yinede korunmanı tavsiye ederim. süt koruyor deyip hamile kalanlarıda duydum çünkü. a.s

ben 6 ay önce doğum yaptım.ama hala adet görmedim.emzırdığım icin normal dıyolar.ama daha ne kadar daha olmıcam merak edıyorum.aranızda benım gıbı olan varmı.:1shok:

bende 11 ay emzirdim canım bu süre içinde adet görmedim .emzirmeyi kesince herşey normale döndü.yani doktorum bana merak etmemem gerektiğini söylemişti.bu arada süt korur deme kendini koru canım yeni gebelikten öpüyorum.allah analı babalı büyütsün bebişini..:nazar:

:1hug:

Allah analı babalı büyütsün.Ben doğum yaptıktan birsene üç ay sonra adet gördüm.Banada süt koruyo dedi doktorum.ikinci doğumumda da yine bir sene sonra adet gördüm.Normal bir şey kafana takma:1hug:

normaldir ben hemen adet gördüm arkadaşım 1,5 yıl sonra adet gördü dogumdan sonra birazda bünye ile ilgili kafana takma canım bebişi öptüm kendinize iyi bakın

agustosta dogum yaptım ve hala adet gormedım.. sanırım normalll

normal.bende haziranda yaptım dogum.eylül ayına kadr görmedim.sonra basladı.kişden kişiye degişiyo.emzrdigin için olmuyosun.ama aman dikkat et.heran kalablrsin yani.korun bence.

bende haziranda doğum yaptım ve halen adet görmüyorum. bu çok normal arkadaşlar süt koruyo derlerya işte ondan. ama tedbiri elden bırakmayın.bu dönemde de hamile kalma olasılığınız var....

selam kızlar öncelikle allahım hepiimizin yavrusuna uzun saglıklı ömür versin benim 9 ay oldu ve hala adet olmadım emzirdigim sürece sorun yok merak etme dedi doktor ama bu benim kızım emmeyi bıraktı sanırım gündüz emmiyordu gece emiyordu gündüz sagıp verıyordum şimdi ne gcee ne gunduz emmıyor ısırıp cekıyo hiç istemıyor sagdıgımda artık gelmıyor sutum çook üzülüyorum ben emsın 2 yasına kadar ıstıyorum bende bu konuda sıkıntılıyım:KK43:

X