doğum yapan anneler kilolarınız ne durumda?

DygEge

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
7.619
185
kızlar doğum yapana kadar aldığımız kilolara üzüldük...şimdide verdiğimiz kilolara sevinelim.hihoyyyt.Birbirimize tavsiyelerde bulunalım,neler yapıyoruz,ne yiyoruz ne içiyoruz,ne gıbı egzersizler yapıyoruz?

Doğuma giderken 82,5 sımdı 74,5 kg ım.. ama henuz ne spora basladım ne duzenlı beslenmeye..
doktora sıradakı ılk kontrolumden sonra bu maratona baslayacagım ınsallah :KK43:..

ayı gibi yiyorum valla ben de doğuma giderken 83 kiloydum doğumdan 1 hafta sonra ise 78dim
ama şimdi ne oldum bilmiyorum...bayadır tartılmıyorum ama 42 bedenim ve görenler baya inmişsin diyor..Göbüşler nasıl?benimki 5 aylık gibiydi şimdi baya indi,hafif şiş gibi...

kızlar ben bıldıgınız uzere 25 26 kılo almıstım rekor bendeydı yanı:)))kabus gıbı kılolar.suan ıtıbarıyle 16 kılo vermısım ama son 10 kgyu nasıl vercem bılmıyorum:KK43:((

canım 16 kiloyu verdiğin gibi çabuk olur inşallah
şimdi çok diyet falan da yapamıyoruz emzirdiğimniz için spor desen zaten evden kafamı çıkarınca bile ohh dışarı çıktım bugün diyorum spora nerdeee vakit
o yüzden biraz beklicez kalan kiloları vermek için,bu kışa inşallah yavaş yavaş başlarız...

gulcum o 16 kılo gıderken hıc ıstahım yoktu ılk zamanlar sezeryan acısı,bebek bakmaya alısma derken hıc yemedım desem yerıdır.ama sımdı ıstahım yıne ınanılmaz acıldı.1 haftadır tartıda tık yok:KK43:kurban bayramına kadar vermeyı hedeflıyorum ama bakalım..dedıgın gıbı rejım yapamıyoruz allah korusun sutumuz kesılırse mahfolur mınıklerımız..

58 kg dım ..74 le doğuma girdim..
66 la doğumdan çıktım...
1 ay oldu 62 kiloyum...iştahım sıfır bu arada..ama sütüm göğüs uclarımdan fışkırıyo fıskiye gibi..meyve ve su sayesinde

58 kg dım ..74 le doğuma girdim..
66 la doğumdan çıktım...
1 ay oldu 62 kiloyum...iştahım sıfır bu arada..ama sütüm göğüs uclarımdan fışkırıyo fıskiye gibi..meyve ve su sayesinde

maşallah canım cok guzel vermısın:nazar:nerdeyse eskı halıne donmusun bıle.darısı bızım basımıza:bbo:

54 ile hamile kaldım 50 ye düştüm daha sonra 62 ile doğuma girdim. şuan 54 kiloyum.eski kıyafetlerimi rahatlıkla giyiyorum ama göbiş var işte. sallanıyor :)

X