doğum yapan anneler bebekleriniz ne sıklıkla kaka yapıyor

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar bebekleriniz ne sıklıkla kaka yapıyor ve ne renk dışkıları benim oğlum günde 5 yada 6 kez kaka yapıyor ve rengi sarı normalmi sizinkiler ne durumda ayrıca bazen altını açtığımda resmen fışkırtıyo kakasını sizlerde durum nedir.ayrıca pişik oldu oğluşum dr.ilaç verdi ama henüz geçmedi bez olarak prima kullanıyorum tavsiyeniz varmı arkadaşlar çok üzülüyorum oğlumun canı çok acıyosenağlama

Canım 5-6 normal zaten doktorların dediğide 6 günlük normal,beslenmesinide bu şekilde anlayabiliyorlar,aynı şekilde benim kızımda altını acıyorum yeni bezi koyuyorum pofff yapıyorr :) yani bu normalmiş ben buna çözüm şöyle buldum altını acıyorum pis bezinin içine bolca kağıt havlu koyuyorum biraz bekliyorum yapıyorsa ona yapıyor :)
Bez olarak ta molfix ve hugies iyi ikisini kullandım,molfix biraz sert bi bez ama hugies iyi bana hediye geldi bunlar maddi olarak pahalı bez bunlar ama herhaşde değer şimdilik,

bizde de aynı cnmcım.günde 1 bezinde kaka olmuyor.en az 4-5 bezinin kakalı olması normalmiş.bi kere bizim cadı annemin üstünü kirletti kakasını fışkırtmasıyla :)) rengide senin dediğin gibi,hardal rengi gibi ve süt kesiği şeklinde.anne sütü ile beslenen bebeklerin öle olurmuş cnmcım

Ben huggies öneriyorum. Ayrıca pişik icin de ıslak mendil kullanmamanı öneriyorum. Her kakada musluğun altına sokup popişini yıkıyorum oglumun..Doktor akan suyun altında poposunu yıkamamı önerdi..Ne kadar cok kaka yaparsa iyiymiş..Ben de takıyodum kafaya cok kaka yapıyo diye..Doktoru hatta dün şey dedi..Eger emiyosa ve kaka yapıyosa problem yok demektir dedi..Bunlardan biri yoksa o zaman hemen beni ara dedi :))

canım benim kızımda günde 5-6 kez yapıyor kakasını.bende bez olarak huggies kullanıyorum.rengide nihanın dediği gibi hardal rengi...

ohh ben bu kuzuların hepsinin popişini yerim ama anneleri :)))

X