dogum yaklastı

kaderr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
549
3
merhabalar bn 36 haftamdayım ıyıce sabırsızlastım kızımın gelemsını dort gozle beklıyoruz sızler kac haftadasınız kızlar doktorum 2 haftaya kadar dogumum olabılecegını soyledı ama bende hıc bı belırtı yok ılk oldugundanda acemıyım ıkı haftadan once kasılma veya sancı gorunur mu

Ben de 36. haftama başladım.Cumatesi kontrolum vardı.Doktor doğum yolların şimdilik kapalı erken gelmez diyor.Ama arkasından da ne olacağını kimse bşlemez sen hazırlıklı ol diyor.Benim 34. haftaya girdiğimden beri kasılmalarım vajinamda baskı var.Normal ddi hepsi için.Vücut kendini doğuma hazırlıyormuş.Bakalım hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun...

bizde bugün oğlumla 37. haftaya girdik...benim 1 haftadır kasıklarımda ve bacak arasında ağrılarım var hatta dün doğurcammı diye korktum çok fazla vardı...sanırım bunlar hazırlık sancıları ...doğumum yakın sanki 38 de doğurcam baştan beri öyle doğuyo içime :)) hayırlısı olsun hepimiz için

benimde 37 bitti haftada 1 muayene ve nst ye giriyorum cuma günü dr kesin bi gün vercek sanırım.benimde kasılmalarım oluyo ve akıntım arttı.karnım indi herkez sen yakında doğurursun diyo.bende bekliyorum sabırsızlıkla koca 8 ay geçti şu son haftalar geçmicek gibi sanki.Allah herkeze hayırlı doğumlar kucağında sağlıklı bebişler nasip etsin kzılar.

kızlar hepinize hayırlı doğumlar diliyorum. Allah sağsağlim yavrularınızı kucağınıza almayı nasip etsin. ben 38+2 de doğum yaptım. benimde doğuma iki hafta kala hafif kasıklarım ağrıyodu. karnım inmişti artık hatta ben çalışıyordum. doğum yapıcam diye korkuyordum. 38. haftada doğum yapmanız yüksek kendinize ve bebişlerinize iyi bakın

merhaba bende 36 haftanın içerisindeyim ve 29. haftadan beri erken doğum riskim vardı allaha şükür bu zamana geldik benimde ara ara kasık ve bel sancılarım oluyor bunlarda normaldir artık.ama yinede daha erken doğurmak için.

Ben 40+1 ama halen doguramadim ben daha bi sabirsizlastim....

X