Dogum sonrasi ilk adet

Tubaaaa81

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2017
2.515
2.419
43
Merhaba arkadaşlar .lohusalikta 40 gün kanama olduktan 1 hafta sonra ilk adetim başladı.6.gunde kahverengi akıntıya dönünce bitiyor sandim ama tekrar kanama başladı.sizin de böyle adetiniz uzadimi ilk baslarda

Canım benimde 40 günden sonra 1 hafta sonra normal adet olmuştum. 7 gün sürmüştü oda. Sonra 9 ay olmamıştım. Ne zaman işe başladım emzirme azaldı adetleri başladı. Ama her vücut aynı olmaz.

2 doğum sonrası da aynı oldu bende. İstersen doktoruna bir sor ama ben sorun olduğunu düşünmüyorum. Vücut temizleniyor. Bebişini sağlıkla büyüt.

Çok teşekkür ederim adet 10 günü geçerse dr uma gideceğim. Sağlıkla büyütün çocuklarınızı inşallah

Bende de oldu adet uzaması.4 gün olan adetim 6 7 güne çıktı.4.gunden sonra leke şeklinde gelio.Bi kaç defa doğum doktoruma kontrole gittim.Hicbi sorun yok,herşey yolunda dedi.

Sagolun cevap icin
Merhaba arkadaşlar .lohusalikta 40 gün kanama olduktan 1 hafta sonra ilk adetim başladı.6.gunde kahverengi akıntıya dönünce bitiyor sandim ama tekrar kanama başladı.sizin de böyle adetiniz uzadimi ilk baslarda
Benimde doğum yapalı 65 gün oldu 40 çıkınca kesildi sonra adet oldum sandım ama günde bir defa geliyo duruyo anlamadım sizin noldu doktora gittinizmi

Benimde doğum yapalı 65 gün oldu 40 çıkınca kesildi sonra adet oldum sandım ama günde bir defa geliyo duruyo anlamadım sizin noldu doktora gittinizmi
Geçmiş olsun size.ben dr uma gittim ,muayene ettikten sonra hormonal değişimlerden kaynaklandığını söyledi.kanamam Bi kaç gün sonra da kesilmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…