doğum sonrası geçen ay adet gördüm.testler negatif emzirirken testler yanılabili mi

wen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2012
682
23
bir sene süt korudu.geçen ay adet oldum.bu ay adete bir gün var.nedense hamilelik belirtileri var.emziriyorum.testler yanılabilir mi? adete bir gün kala negatif çıktı? bu durumu yaşayan var mı?:26:

Bu konuyu açan ve bunu okuyacak bütün arkadaşlar. SÜT KORUMASI diye birşey YOKTUR... Bu tamamen batıl inanç. Yani emziren anne hamile kalmaz diye bir olay yok. Eğer bebeğiniz olur olmaz tekrar hamile kalmak istemiyorsanız önleminizi alın. Bazen kadınlar hamile olmasalar bile hamilelik belirtisi gösterebilirler. Yanı şekilde evde yapılan gebelik testleri çok nadir de olsa yanlış sonuç verebilir. Gidin düzgün bir yerde kan testi yaptırın. Hem kafanız rahat olur.

Emzirmenin testi etkiliyeceğini sanmıyorum canım.Ama süt korudu dedin ben inanmıyordum varmı öyle gerçekten yani cesaret edip o korur diye önlem almamazlık yapmazdım ben.

Bu konuyu açan ve bunu okuyacak bütün arkadaşlar. SÜT KORUMASI diye birşey YOKTUR... Bu tamamen batıl inanç. Yani emziren anne hamile kalmaz diye bir olay yok. Eğer bebeğiniz olur olmaz tekrar hamile kalmak istemiyorsanız önleminizi alın. Bazen kadınlar hamile olmasalar bile hamilelik belirtisi gösterebilirler. Yanı şekilde evde yapılan gebelik testleri çok nadir de olsa yanlış sonuç verebilir. Gidin düzgün bir yerde kan testi yaptırın. Hem kafanız rahat olur.

cevabın için teşekkür ederim sütün koruduğunu düşünmüyorum zaten sadece emzirirken emzirmeden dolayı hormonlar değişiyor ya.test bu yüzden yanılmışolabilirmi? bunu yaşayan varmı merak ediyorum.yoksa adet tarihim geçerse kandada baktırırım tabiki.ama idrar genelde doğru çıkıyor.emzirme etkilemezse

Emzirmenin testi etkiliyeceğini sanmıyorum canım.Ama süt korudu dedin ben inanmıyordum varmı öyle gerçekten yani cesaret edip o korur diye önlem almamazlık yapmazdım ben.
ektilem,yorsa doğrudur testlerim.

bu arada süt korudu derken adet olmamı engelledi.ama bir sene sonra geçen ay oldum anlamında söyledim.

X