Doğum sonrası çatlaklar

• Konu Sahibi selin jülyen
  • Başlangıç Tarihi
S

selin jülyen

Ziyaretçi
arkadaşlar 3.bebeğim de oldu ve doğum çatlaklarım var ne yapabilirim estetiklemi geçer acaba?:bbo:

13.01.2009 da bende ilk bebeğimi dünyaya getirdim.:emir_bebek:gebelikte suyum fazlaydı ve kilolu hamile kalmıştım.göbeğimdeki çatlaklar çok fazla.lütfen çaresini bilen varsa yardım etsinsenağlama

ben kakao yağı deniyorum.Birde benim kızım eline sıcak su dökmüştü 15 gün boyunca hastaneye gittik ve tedavi olmuştu.2004 te oldu. eşimin bir arkadaşı hastanede memur kakao yağını tavsiye etti ama katı olanını margarin gibi bir şey.Kızımın eline sürdük hiç iz kalmadı.Ama yarası kabuklaşmıştı.Dr. pansumanlarını yeterli bulup göndermişti artık gitemize gerek yoktu.Çabuk etkisini gösterdi.Artan kakao yağını daha bu sene kullandım ama bana yetmedi bir daha alacağım.Kakao yağını eritip süreceksiniz.Lekede tutmuyor ,Ciltte zaten hemen emiyor.Ben 31 yaşındayım bakalım bende hızlı etki gösterirmi?

Ben dün doğum sonrası çatlaklar ve sıkılaşma için mustela nın bir kremini ve yerleşmiş çatlaklar için serumunu aldım bakalım deniycez.

bende dogum yapalı 8ay oldu yıne kadınlar kulubunde bır bayanın tavsıyesı uzerıne eczaneden alınması uzerıne yazmıs oldugu kremlerı aldım ve alalı daha 4 gun oldu cıldımdekı o catlak dısında putur putur kırısık gorunum vardı onu baya yok ettı gıbı 1 hafta desn sonuclara bakayım kremın adını yazırım sıze bende ıse yarıyor gıbı :teselli:ins.yarar kızlar yoksa artık bunlarla yasayacaz su reklamlarda sozu gecen kremlerden alanların cok azı memnun gerı kalanı para tuzagı dıyor

kızlar hamile ve karnı çatlamıs biri olarak bunu araştırdım şöyle bir formül buldum türk kahvesive limonu krıştırp çatlak bölgeye sürüyoruz ve bir sünger yada lif yardımıyla yediriyoruz bastırarak yapıyoruz bu işlemi çatlak bölge soyuluyormus üç güne tekrarlıyomusuz bence bı zararı yok denemekte fayda var 3 tatlı kasıgı kahveye yarım limon katıyoruz bu sıtede bır topıc den aldım fakat tekrar girdıgımde bulamadım (bı arkadas anneannesının yanında ustunu cıkaarırken anneanne catlaklarını görmus ve bu tarıfı vermıs kadında hıç catlak yokmus ) oyle yazıyordu umarım şifa buluruz

kızlar hamile ve karnı çatlamıs biri olarak bunu araştırdım şöyle bir formül buldum türk kahvesive limonu krıştırp çatlak bölgeye sürüyoruz ve bir sünger yada lif yardımıyla yediriyoruz bastırarak yapıyoruz bu işlemi çatlak bölge soyuluyormus üç güne tekrarlıyomusuz bence bı zararı yok denemekte fayda var 3 tatlı kasıgı kahveye yarım limon katıyoruz bu sıtede bır topıc den aldım fakat tekrar girdıgımde bulamadım (bı arkadas anneannesının yanında ustunu cıkaarırken anneanne catlaklarını görmus ve bu tarıfı vermıs kadında hıç catlak yokmus ) oyle yazıyordu umarım şifa buluruz

evet arkadaşlar ben de okumuştum uygulamayı düşünüyorum.:enbuyukkk::enbuyukkk:

Bu formül beyaz görünümlü çatlaklar içinmi? Şu anda 9 aylık hamileyim ve karnımdaki çatlaklar kırmızı şeritler halinde uygulamak için doğum sonrasını beklemem mi tavsiye edersiniz?

teşekkürler inşlh işe yarar düşünücem

X