Doğum sonrası adet olmama

zge857

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2022
2
0
28
Merhabalar arkadaşlar sezeryan doğum yapalı 14 ay oldu doğumdan sonra 40 gün bir kanamam oldu ondan beri adet görmedim emzirmeye devam ediyorum aynı durumları yaşayan var mı

Merhabalar arkadaşlar sezeryan doğum yapalı 14 ay oldu doğumdan sonra 40 gün bir kanamam oldu ondan beri adet görmedim emzirmeye devam ediyorum aynı durumları yaşayan var mı
Abimin eşi kırkı ciktiktan sonra düzene girdi ,her ay günü gününe oldu. ben ilk 4 ay olmadım sonra oldum, eltim kızını sütten kesene kadar hiç adet olmamış. Her kadinda farklı oluyor. Siz korunma.yontemlerine dikkat edin ,doktor ekstra bir şey demediyse normaldir.

Doğum sonrası 3 ay oldu hâlâ yok. Doktorum da emzirdigim için normal bir durum demişti.

3 ay oldu hala olmadım kardeşim 2 sene olmadı emzirmeyi kesince olmaya başladı , eltim 3 ya da 4. ayda başladı demişti. İnşallah ben de kardeşim gibi emzirdiğim süre boyunca olmam.

Ben ilk doğumumda 50 gün sonra oldum adetimi.ama 2.doğum 6 ayı geçti hala yok üstelik son 2 aydır doğru düzgün emmiyor bebeğim sadece geceleri az biraz.bende bir an önce olsun istiyorum.çünkü karnımda müthiş şişlik var

X