doğum pozisyonu

yildizyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
81
0
41
merhaba annişler

25+5 günlük hamileyim cumartesi günü ultrasona girdim herşey yolunda çok şükür.
bebeğim baş aşağa dönmeye başlamış ayakları yukarda sizce daha erkenmi ben endişelendim biraz

valla bilemiyorumki canım normaldir herhalde ne kaldiki neticede doğumlarımıza..ben de merak ediyorum bakalım benim bebiş ne durumda..:CüvCüv:

ben şuan bebeklerin sürekli dönerek yer değiştirdiklerini biliyorum son haftalarda artık dönemiyolar yerleri dar olduğu için diye biliyorum ama

canım ben ekim annesi olcam işallah bebekler anne karnında 37. haftaya kadar pozisyonlarını değiştirirler senin daha çok var bebğin hergittğinde farkılı duacak ben 2 hafta önce gittiğimde başaşağı duruyodu dr. a doğum pozisyonunu mu almış dedğimde daha erken 37. haftaya kadar değişir demişti geçen hafta gittiğimde de ayakları aşağıdaydı

inşallah öyledir herşeyden korkar oldum artık şimdide acaba erken doğummu yapıcam die korkuyorum Allah inşallah hepimize vaktinde sağ salim kucağımıza almak nasip eder.

7.ayda bebeğin doğum pozisyonunu alması erken doğum olacağı anlamına gelmez diye okumuştum
gebelik.org sitesinde..

bence endişe etmeye gerek yok...

benim hemem hemen 22. haftadan beri bu söylediğin biçimde halada aynı tek yapıcağı sorun kasık ağrısı veya sık tualete çıkmak başka bir problem olmuyor yani şuan 28. haftama girmek üzereyim herhangi bir sorun olmadı bende

Bende 28 haftalik hamileyim doktora gittiğimde makat duruşu var dedi. Eğer dönmezse sezeryan olacak dedi. Dönermi biliyormusunuz?

canı mbenim arkadaşımın bebeği makat gelişti doğumuna 1 hafta vardı bebek normal doğum pozisyonu almıştı. dua et Rabb'im yardım eder.

Doktorum her randevuda bebişimin duruşunu kaydetmiş.Her randevuda farklı duruyormuş.Hiç aksatmadan bir düz,bir ters,bir düz şeklinde her seferinde farklı dönükmüş.Bu sefer de tersti.Hiç durmadan da yer değiştirdiğini,döndüğünü hissedebiliyorum:emir_bebek:
Daha çoook pozisyon değiştirir annesi.Sen endişelenme:CüvCüv:

X