Doğum öncesi izni uzatma

rabisp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2006
22
0
Merhaba

Ben 32 haftalık hamileyim ve bu hafta çalışabilir izni alacağım. biliyorsunuz 5 hafta doğum öncesi izninizi kullanarak 37. haftaya kadar çalışabiliyor ve sonra doğum sonrasına aktarabiliyoruz. Mesela ben 37. haftaya kadar çalışamadım. 35. haftada ayrılmak istedim yapabilir miyim? Nasıl yapabilirim?

Ya da 35. haftaya kadar izin aldım, iyi hissedersem 37. haftaya kadar yeniden uzatabilir miyim?

Sayfaları kontrol ettim sadece 37. haftaya kadar çalışabilirsiniz yazıyor, ama sorularımın cevabını bulamadım. Cevaplarsanız sevinirim.

rutin olarak 37. haftaya kadar çalışma izni veriliyor, 37. haftaya kadar aalıyosun çalışa iznini çalışamaz veya erken ayrılmak istersen ayrılabiliyosun...
ancakk 35. haftaya kadar çalışma izni alıp iyi hissedersen 37 ye uzatma diye bişi yok, zaten 35 e kadar diye bir seçeneğin yok, illaki 37 ye kadar veriliyo...
ben şu an doğum sonrası izindeyim ve doğum öncesini 37 ye kadar çalışabilir olarak aldım ancak 34. haftayı çalışıp 35 de ayrıldım..hayırlı doğumlar..

istediğin zaman ayrılabilirsin ama dogum sonrasıiznini uzatamazsın....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…