Doğum ne zaman başlar🌸🤍💞

eminebetul

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
48
139
29
38+6 haftadan selamlar kızlar🌸 Nasılsınız inşallah iyisinizdir. Kızlar henüz hiçbir açılmam ve istikrarlı sancım yok. Ara ara yoklayan kasıklarda elektrik çarpması gibi kasılmalar var😍 Doktorum dün 41’nci haftaya kadar bekleriz ama geçirmek istemiyorum dedi. Suni sancı deneyeceğiz sanırım. Ya kızlar haftalardır pilates yapıyorum, hurma yiyorum, merdiven çıkıyorum, ahududu yaprağı ve böğürtlen yaprağı çayı içiyorum. Hani yapmadığım bir sıcak suya oturmak kaldı onu da yapacağım 😂😂😂 Bana doktorum bunları yapma bırak senin dışarıdan doğumu tetiklemen mümkün değil dedi. Cidden doğru aslında salsam mı sizce💞 Kız erken gelir dediler ama yok çıt yok 😍💞😅🤍

Merhabalar hayırlı olsun gelecek bebeğiniz:) Bütün dediklerinizi bende tek tek yapıyordum özellikle bol merdiven inip çıkıyordum doğumu başlatmaya bir etkisi oldu mu bilemem ama doğum esnasında çok faydasını gördüm. 40+3 de dünyaya geldi kızım yoksa banada suni sancı vereceklerdi umarım sizinde kendiliğindenden başlar doğumunuz. Tesadüf mü bilmiyorum ancak bir paket hurma bitirdiğim gece sancılarım başlamıştı. Ama doğumdan iki gün önce doktor alttan muayene esnasında doğumu tetiklemisti kanama olmuştu 39.haftadan sonra büyük ihtimal doktor sizede müdahale eder.

X