Doğum Lekelerinden Kurtulmak Için Maske

E

EU1

Ziyaretçi
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı tarçın
1 çay kaşığı esmer şeker
1 çay kaşığı limon suyu
1 yumurtanın akı
bunları karıştırıp yavaş yavaş masajla lekeli bölegeye sürün 10-15 dk sona yıkayın..
bu maske gece uygulanması gerekli ve durulandıktan sonra nemlendirici kullanılmalı...yerimseniben

ablamada kuaförü gül yağı ile sil demiş.gerçektende fayda ediyo arkadaşlar.ben önce gül suyu ile temizliyorum sonra gül yağı ile.benmkiler geçti

Bendede var..Bayağı kötü görünüyor..
Gül yağı aktarda satılıyor heralde?

arkadaşlar tekrar farklı konu açmak istemedim ..benim güneş lekelerim çıkıyo yanaklarımda kışın açılıyo ne yapmam lazım cildim renk renk kaldı::)
kahve buğday beyaz karıştı gitti:KK70:

kızlar benım elımın üstünde dogum lekelerı olusmustu burda bı topicte kahvenın işe yaradıgını duydum denedım işe yarıyor türk kahvesıne bı kac damla limon ekledım elımın bırıne sürdum dıgerıne surmedım geçti simdi diger elımede yapıyorum ama benım lekelerım asırı degıldı azdı

slm arkdşlar bende lekeler için bişey duydum çok faydalıymış
yarım çay bardağı limon suyuna 6 tane it boncuğu koyun üzerini jelatinle kapatıp 2 gün yada 3 gün bekletin erisin bunuda gece yatmadan önce yüzünüze sürün sabah kalktığınızda yıkayın hem lekelere hemde sivilceye çok iyi geliyor bende uygulamaya başladım

ben bu tarçınlı zencefilli tarifi yaptım ama içerisine şekeri koymadım. 10 15 dk beklemek ne mümkün 4 dk anca beklemişimdir çıkadım ama günde 2 kez yapıyorum dün başladım daha ama etkılı olacak gibi duruyor.

bu maskesi gündüz dışarı çıkacaksanız yapmayın yüzünüze ütü basmış gibi kıpkırmızı oluyor :KK52::KK17:

kullanıp sonuç alan oldumu???

Ben kürtaj olduktan sonra lekelerim çıktı :KK43: 2 yanağımda bıyık bölgemde .1 yıl olmuştu kürtaj olalı 6.7 aydır lekelerim var :/ geçmiyor psikolojim alt üst oldu çözümü de Yook sanırım :[ kurtajdan 5.6 ay sonra neden çıkarki bu lekeler hormonlarimda da sorun yok ne yapicam bilmiyorum

X