Aile Planlaması doğum kontrolüne başlarken?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

kentgezgini

Araf'da..
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2011
198
0
Merhaba bayanlar,

Polikistik over sendromuna sahip olduğumdan doktorumun tavsiyesiyle yaklaşık 6 aydır Yasmin kullanıyorum.Adet düzenleyici hapların içinde en pahalısı olduğu için daha iyidir diyerek onu alıyorum. Fakat artık her ay bütçemi zorlamaya başladı. Sağlık ocaklarının ücretsiz verdiğini duymuştum. Ama şöyle bir sorunum var.Hangi doktora gideceğim? Ana çocuk sağlığı ve aile planlaması merkezleri var.O kurumların aile planlama bölümü var. Ya da sağlık ocakları var.Ama kadın doğum bölümüne mi gitmem gerekir bi yardımcı olur musunuz?:18::18::26::26:

Son düzenleme:

canım eğerki durumun varsa aile planlama bölmüne git orda daha iyi yaparlar . ama yok diyorsan kadın doğum bölümüne gitmen gerekiyor

canım eğerki durumun varsa aile planlama bölmüne git orda daha iyi yaparlar . ama yok diyorsan kadın doğum bölümüne gitmen gerekiyor

teşekkür ederim canım ama durumun varsa derken?Maddi açıdan pahalı mı orası o yüzden mi?Yoksa etrafında varsa açısından mı söyledin?:44:

PARDON İKİKEZ ATMIŞIM MESAJI

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…