Aile Planlaması doğum kontrol yöntemleri

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

su toprak kara

:)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2015
44
41
35
Merhaba
Yaklaşık olarak 1 yıl kadar Yaz 24+4 doğum kontrol ilacını kullandım çok memnundum aslında ama nekadar az yan etkiside olsa doğum kontrol hapları yumurtalıkların tembelleşmesini sağladığı için hamile kalmak istendiği zaman sorunlar oluşturabiliyormuş bu yüzden kullanmayı bıraktım. aylık iğneler varmış aslında onlara başlayacaktım ama onlardada adet görme sıkıntıları yaşandığını öğrendikten sonra vazgeçtim.eşim ve ben henüz çocuk sahibi olmak istemiyoruz yani daha erken diye düşünüyoruz. şimdilik takvim yöntemi ile korunuyoruz ama her ay adet döneminde korkmaktan yoruldum acaba hamilemiyim diye . sizde hangi yöntem ile devam etmeliyim

Ben hiç hap kullanmadım doğru da bulmuyorum ama kişisel tercih tabiki ben ilk günden beri kondom ile korunuyorum hiç de sorun yaşamadık bence gayet korunaklı bir yöntem bir tane evladım var o da benim kontrolüm de oldu zaten bence bu yöntemi deneyebilirsiniz

eşim kondom kullanmaktan yana değil bu yüzden başka bir yöntem bulmaya çalışıyoruz. hem onun hem benim ikimiiznde isteyebileceği şekilde.. cinsel hayatımızı etkilemesinden korkuyorum çünkü

eşim kondom kullanmaktan yana değil bu yüzden başka bir yöntem bulmaya çalışıyoruz. hem onun hem benim ikimiiznde isteyebileceği şekilde.. cinsel hayatımızı etkilemesinden korkuyorum çünkü

Kondom cinsel hayatınızı neden etkilesin ki evet erkekler pek sıcak bakmıyor ama bana da bu durum mantıksız saçma geliyor değişen ne var ki hiç bir şey yok

Kondom cinsel hayatınızı neden etkilesin ki evet erkekler pek sıcak bakmıyor ama bana da bu durum mantıksız saçma geliyor değişen ne var ki hiç bir şey yok
Kesinlikle katılıyorum sana canım birazcıkta onlar fedakarlık yapsınlar demi ama Bu arada kondom markası konusunda önerebileceğin marka var mı acaba ? Bugün BİM de alışveriş yaparken 3 lüsünü 1 TL ye gördüm ekonomik gibi ama güvenebilir miyim bilmiyorum

bir çok seçeneği olduğunu duydum bende en iyisi hangisi ki acaba belki bir sürpriz yapıp alsam sizde emrivaki mi olur?

Marka olarak okey kullanıyoruz genelde ama bim de satılan 12 li olanı da aldığım oldu arada fedakarlığa gelince bencede

Bimden aldığınla okey arasında fazla fark varmı ki Bizde okey kullanıyoruz da hep BİM de gayet ekonomik geldi doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…