Aile Planlaması Doğum kontrol yerine bitkisel çözüm

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

alttire

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
44
0
hormon düzenleme için doktor diane 35 verdi kullanıyorum ama daha fazla kullanmak istemiyorum. bunun yerine bitkisel bi çözüm var mı? adaçayı ve oğul otu diyorlar deneyen var mı?

hey Allah'ım yaa
o bitkisel dediğiniz şeylerin içinde belki hormonlarınızı daha beter bozacak şeyler var yahu?
her bitkisel iyi mi oluyomuş

Doktora danışmadan kafanıza göre almayın bence o bitkilerin içinde de bir sürü hormon ve farklı şeyler var bir hormonu düzeltiyim derken başklarının dengesini iyice bozmayın.

yahu bişey almadım benim demek istediğim doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum çevremden bi çok zararlarını duydum demek istediğim östrojen hormonu salgılayan bi bitki varmı ada çayı diye duymuştum ama kullanan var mı ?

merhaba ben 24 yaşındayım ve bu zamana kadar okadar çok doğum kontrol hapı kullandımki regl hiç olamıyordum hap kullanmadan düşünün 24 yaşına geldim.sorunum yumurtlayamıyormusum.östrojen eksikliğim varmış.ömrümün sonuna kadar hap kullanamazdım sonra bitkiselleri araştırdım hayıtı herkes öneriyordu ve bende kullanıyordum.sonra aktardan furkan diye bir marka macun buldum hayıtlı civan perçemli onu kullandım şimdi maşşallah 6 aydır hap kullanmadan regl oluyorum.doğum kontrol hapları çok zararlı direk beyne emir veriyor öyle regl oluyorsun yoksa yumurtlamıyosun hala.inanın yıllardır regl hastalığım için 10a yakın iyi doktora gittim ama bu macun hepsine bedel oldu...

Cok zaman geçmiş ama şu an ne durumdasiniz acaba? Merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…