doğum kontrol ve ara kanaması

Angel...baby

Kızım&Oğluşum
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
1.330
10
selam kızlar yardımınıza ihtiyacım var cok sıkıntılıyım ben haziran ayında tüp bebek tedavisine baslamıstım ve cıkan diger saglık sorunu nedeniyle ara verdim ben myralon diye bir dogum kontrol kullandım ve kullanmaya basladıktan 15 günden sonra ilk önce lekelenme sonrada kanamaya döndü dr aradım sordum ara kanama olur dedi ve ben bu kanamalardan 12 gün sonra adetim geldi adettim bittikten sonra1 hafta sonra koyu kahve seklinde kanamalar oluyo ve halende sürüyo bunu yasayan varmı ve ne zamana kadar sürer bu ya ben dogum kontrolü bırakalı 20 günden fazla oldu ve eşimle ilişkiye bile giremiyoruz anlayacagını buda beni üzüyo nede olsa evlat hasretiyle yanıyorum yasayanlar tecrübesini yazarsa cok sevinirim allah emanet oluna.s.

canımmm benim çok geçmiş olsun hayatım.bende seni merak ediyodum naptın ne ettin diye.çok fazla strestende gelebilir hayatım böle kanamalar.benimde olmuştu bi ara 1 hafta sürmüştü.inşallah bi sorun yoktur hayatım.en kısa zamanda allah meleğini sana getirsin canım benim,dualarım seninle.

canım arkadasım saol bi atnem endişe duyuyorum haliyle bu neden diye inş. bişey cıkmaz dr olur diyo ya of of 1 aya yakındır kanamalar oluyo ya duaların için soal canım benimm allah razı olsun inş. tüm isteyen arkadaslarımın ve benim kucagım dolar

angelcım oncelıkle gecmıs olsun canım..canım ben bole bır durumla karsılasmadım ama bıldıgım kadarıyla bazı ılaclar ara kanama yapıyor..bence doktoruna yenıden bır muayene ol..ınsallah bırsey cıkmaz canım..sevgıler..a.s.

canım gecmıs olsun ..
ben doğum kontrol hapı gebelık dusunmeden once kullandığımda
senınkısıne benzer sorun yasamıstım kullandığın hapa ve tamamen bunyene baglı bır durum
hapnını duzenlı kullanmaya ve ıhmal etmemeye calış..
canını sıkma bunye alısıncaya kadar bu tarz sorunlar yaratabılıyor.duzelıcektır..

X