Doğum kontrol ilaci

Apexxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2022
12
2
26
Dienille 21 tabletlik doğum kontrol ilacı kullanıyorum kutunun uzerindeki okları karistirdim sırasıyla alamadim.ilaci bu sorun oluşturur mu bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim bütün ilaçların içeriği aynımı yoksa farklimi

Evet bende o şekilde biliyordum ama doktor bunların ilk yarısı östrojen yarışı progratoron oluyor bu ilacın bı anlamı kalmadı diyince bende şok oldum

Evet bende o şekilde biliyordum ama doktor bunların ilk yarısı östrojen yarışı progratoron oluyor bu ilacın bı anlamı kalmadı diyince bende şok oldum

Hangi ilaç o acaba
Hah yazmışsınız, sonradan gördüm. İlk kez duyuyorum açıkçası.
Normalde doğum kontrol ilaçlarını her gün aynı saatte içmek önemli.
Başka bir doktora danışma fırsatınız var mı acaba

2 özel doktora gittim biri önemli degil biri önemli ilaç etkisini kaybetmiştir dedi ne yapacağımı şaşırdım bende devlettede randevu bulamadığım için özele gitmek sorun oluyor çok saçma bı durum ama arada kaldım

Sağlık ocağına ya da bulunduğunuz ilçedeki belediyenin sağlık müdürlüğüne gidip ücret ödemeden doktora danışın isterseniz. Ben de muallakta kaldım şimdi

İlaç firmasını aradım direk monofozik bir ilaç olduğunu sıranın hiç bir önemi olmadığını söyledi belki başka arkadaşlarada yardımcı olur bu cevap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…