Aile Planlaması Doğum Kontrol Hapları

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Dikkatli olmalısın..
Ben evlenmeden 1 ay önce başladım d.k. hapına ve 27 yaşındaydım

17 yaş sürekli kullanım için pek uygun bir yaş gibi gelmedi bana,hormonlarınla yok yere oynama....bırak sevgilin korunsun..Umarım istikrarlı bi ilişkin olur...

tesekurler

tesekur ederim canim bazilarinizda ama abartiniz ben ole hep iliskiye girmiyorum ki senede 2 3 kez ne bu tavriniz bilmem

ama canım benım oyle bı ıfade etmıssınkı sankı evlı bı cıftın nasıl cınsel hayatı varsa senınkıde okadar yogun. tabı bana kalırsa bu yasta ılıskı yasaman bıle hos degıl ama madem sana normal gelıyor o halde yılda 2 defa ıcın uzun surelı dogum kontrol hapı kullanmana gerek yok ertesı gun hapı kullan bence

Evlilik disi iliskiye karsi degilim, zira beraber oldugunuz kisi esiniz olacaksa..
Tabiki herkese saygi duymak gerekir kimseyi yargilamak haddimiz degil.
Size onerim ise arkadasinizin korunmasi.. Yasiniz genç ve gelisme donemindesiniz haplar dengenizi bozabilir. Dikkatli olun.

17 yaşında ve sex haa bu gençlik gittikce hızlanıyo yakında türkiyede de cinsellik abd gibi 14-15lerde normal kılınıcK HERKES NORMAL KARŞILICAK BUNDAN Kkorkuyorum

sonuçta herkesin kendi hayatı arkadaş memnunsa biz ne desek boş bende yurt dışında yaşadım
orda çok normal ama ben kendi değerlerimi yerine oturtamamışsam yastığa kapanıp ağladıktan sonra bi anlamı yok..
arkadaşımız merak etmiş sormuş tartışma ortamı hazırlamış aslına bakarsa çünkü her insanın bu konuda kendi değerlerine ait dşünceleri vardır..
erkek kafalı olduklarınıda düşünmüyorum aile gelenek görenek namus dediğimiz kavramlar her yere uyum sağlamaz..
bu dünyayı cinsel ilşki yaşayanlar kirletmiyo yaşamayanlar da akça pakça temiz yapmıyo ama bizim tepkimiz yaşınla ilgili canım bunu yanlış anlama bence.
ve sadece evlenenlerin bile garantisi olmayan dünyada zevk için ilerde kimsenin omzunda ağlamazsın umarım
pişmanlıklarını tek başına yaşamaman dileğimle.. kızmazsın inş.. en azından biraz daha beklesen zaten zamanla olur..

çok güzel yazmışsın canım tebrik ederim

Son düzenleme:

cok tesekurler canim beni anladin icin

çok güzel yazmışsın canım tebrik ederim

ne demek cnm
ama bazı tepkiler oldukça sert oda bi insan üzerinden yola çıkıp hepimizi
geri kafalı olarak adlandırabilr sonuçta yurt dışında yaşamış bende onunla aynı ülkede yaşadım
ama kendi değerlerime sahip çıktım böle bişi yapsam önce kendi içim rahat eder mi sonra da babamın yüzünü karşıma getirdim
şkür ki o ortamı kimse içinde hazırlamadım
herkesin kendi hayatı pişman olucak olanda o ilerde bizim yapmamız gerek yapıcı konuşmak yıkıcı değil bunu anlatmak istedim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…