Doğum kontrol hapları

elavinya

Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :)
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
1.542
578
44
kızlar bende kist olduğu için dr.3 ay doğum kontrol kullanmamı söyledi,peki kullananlar soruyorum hapı bıraktıktan kaç ay sonra hamile kaldınız?cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

ben ilaca başladıktan 15 gün sonra kist geçmiş ama tekrarlamasın diye kullan dedi dr 10 aylık evliyim ve çocuk istediğimiz için kullanmak gücüme gidiyor 2 ay kulanıp bıraksam nolur sanki yaa:1no2:

Kişiden Kişiye Değişir Canim Osenin Hamile Kalabilme Kabiliyetinle Alakali Yani Inşallah En Kisa Zqamanda Hamile Kalirsin Canim.

Canım bende aynen 10 aylık evliyim banada doktor diane35 adında bir dogumkntrol verdi bende istemedim kullanmak bebek istediğim icin ama mecbur başladım ve bana 6 ay dedi ama ben 3 ay kullanıcam.Sonra tekrar gidicem doktora 1 senem dolmuş olucak bu arada. Bakalım sonra neler bekliyor bizi inş. en kısa zamanda kavuşuruz AMİN:

canım nasıl yani anlayamadım 1 ay kullandın kist geçti sonra bi daha kullanmıyomusun

kist olduğunda doktorum doğum kontrol hapı veriyor.geçiyor kist diğer aya tedaviye devam ediyoruz.geçen ay kist oldu d.k.hapı kullandım bu ayda tedavi gördüm.artık bilmiyorum yinemi kist oldu.adet olunca gidicem .bebek hayalleri bu ayda kaldı.adet belirtileri başladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…