Aile Planlaması Doğum kontrol hapları ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Purpplee

Dünya kaç günlük deyip sarılmalı bugüne..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
13.220
15.527
Hanımlar selamlar,
Şimdiye kadar hep geri Çekme Yöntemi'yle korunduk ama eşim hap kullansan artık diyor.Gebelik kursunda cerezetta adli bir kontrol hapı önerilmişti aldım fakat prospektüsü okuyunca ödüm koptu kullanamadım.Meme kanseri yapar diyor pıhtılaşma yapar embole atar vs vs ..bunların olmadığı bir hap var mi ya da siz hangi yöntemi kullanıyorsunuz ??spiral düşündüm ama takılırken can acıtıyormuş bir fikir verin lütfen

Hanımlar selamlar,
Şimdiye kadar hep geri Çekme Yöntemi'yle korunduk ama eşim hap kullansan artık diyor.Gebelik kursunda cerezetta adli bir kontrol hapı önerilmişti aldım fakat prospektüsü okuyunca ödüm koptu kullanamadım.Meme kanseri yapar diyor pıhtılaşma yapar embole atar vs vs ..bunların olmadığı bir hap var mi ya da siz hangi yöntemi kullanıyorsunuz ??spiral düşündüm ama takılırken can acıtıyormuş bir fikir verin lütfen
Cnm( diane 35) doğum kontrol hapı

Doktor bana yasmin i önermişti :/ bu önerilerde birazda ticari olay göz önüne alınıyor sanırım. Tanıdık mümessil vs. Olunca. Kimsenin günahını almayayım tabi

Merhaba. Ben adet dönemimin 3. Günü yasmin kullandım. Sadece 3 gün kullandım ama bıraktım. Ara kanamam oldu ve 4 gün sürdü. Normal adet olmam tarihe geldim. Ama adet olmadım. Erkek arkadaşm ilişkimiz oldu ama geri çekme yöntemini kullandık. Adet olmam gerekirken 2 gün geçti.

Hanımlar selamlar,
esınız korunsun sız neden hap kullanıyorsunuz kotu orneklerını defalarca gorduk vucudunuza zarar vermeyın

esınız korunsun sız neden hap kullanıyorsunuz kotu orneklerını defalarca gorduk vucudunuza zarar vermeyın
Hap almıştım ama kullanmadım hiç.prespektuste yan etkilerini okuyunca korktum ve bir de buraya yazayım dedim

X