Doğum kontrol hapını yarıda kesmek ve bitmeyen adet :(

Vanessa1990

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2022
8
0
33
Sanırım durup durup buraya yazıcam. Ama artık bunaldım yan etkilerinden dolayı yasmini 7 gün içip bıraktım ama hala inatla adet oluyorum sıkıldım. Doktora gittim normal dedi ama ister istemez stes oluyorum. Var mı benim gibi sorun yaşayan :KK43:

Kaç gündür adet oluyorsun? Hapı neden içip içip biraktin ya:)
Yapma öyle şeyler.
Ben yıllar önce üç beş günlük tatile giderken hapimi unutmuşum, onemsemedim (korunmaya ihtiyacım olmayan bir dönemdi,adet düzensizliği için kullanıyordum)
Tatilim zehir oldu, iki gün ustuste içmediğim gibi başladı adetim :)
Yasaya yasaya öğreneceksin...
Adetin uzunluğuna gelince,kaç gün sürdü bilmiyroum ama 8 sene önce falan benim de iki hafta süren bir adetim olmuştu, doktorum 'olur arasıra oyle' dedi, ilaç yazdı, durdu.
Problem olsa sizinki de söylerdi,boşuna kendinizi strese sokmayın,bir şey olmaz:)

Hap bende cok yan etki yaptı doktor kararıyla bıraktım ve yaklaşık
Kaç gündür adet oluyorsun? Hapı neden içip içip biraktin ya:)
Yapma öyle şeyler.
Ben yıllar önce üç beş günlük tatile giderken hapimi unutmuşum, onemsemedim (korunmaya ihtiyacım olmayan bir dönemdi,adet düzensizliği için kullanıyordum)
Tatilim zehir oldu, iki gün ustuste içmediğim gibi başladı adetim :)
Yasaya yasaya öğreneceksin...
Adetin uzunluğuna gelince,kaç gün sürdü bilmiyroum ama 8 sene önce falan benim de iki hafta süren bir adetim olmuştu, doktorum 'olur arasıra oyle' dedi, ilaç yazdı, durdu.
Problem olsa sizinki de söylerdi,boşuna kendinizi strese sokmayın,bir şey olmaz:)
doktor kararı ile bıraktım ilacı ve yaklaşık 9 gündür oluyorum:/

X