doğum kontrol hapını yarıda bıraktım çekilme kanaması ve gebelik

nagihan_14

sana sığındım rabbim
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
917
26
merhaba canlarrr bende sitede yeniyim 10 aylık yeni evliyim sizlere danışmak istediğim birşey var ben şubatın ilk haftası regl oldum ve doğum kontrol hapı yasmin kullanıyordum 9 gün kullandım ve 2 gün içmeyi unuttum ve çekilme kanaması meydana geldi normal regl gibi oldum ve 5 gün sürdü şimdi reglim bitti kasıklarımda batma ve bel ağrısı çok oldu 3 gün sürdü şimdi bişey yok sormak istediğim ve daha önce böyle bir durumla karşılaşan ve bilgisi olan canlardan istediğim hamile kalabiliryim bu kanamadan sonra yumurtlamam olur mu ayrıca bu ay hapa başlamadan önce 1 ay ara vermiştim bacaklarımdaki varislerden ve ağrılardan sonra ve hamilelik şansım nedir kalabilirmiyim bebeğim olsun çok istiyorum artık tabiki önce allahtan hayırlısı olması ama meraktan çatlıyacamm acaba acaba acabaa soruları beni 1 haftadır tüketti resmen cevaplarınızı bekliyorum allaha emanet olun allah herkezin gönlününe göre versin inşaallahhhh

bende gecen sene kasım-aralık gıbıydı sanırım dogum kntrol hapını yarıda kestım,unutmadım bılerek içmeyecem artık dıye bırakıverdım ve tabı adet oldum ama ondan sonra adetlerım duzensız olmaya basladı.hep gecıkerek geldı,doktora gıttım cok şükür bısey cıkmadı..hapı yarıda kestıgım ıcın boyle oldugunu soyledı..
korkmana gerek yok canım cocugun tabıkı ınşaallah olur..eger hala hap kullanmayı dusunuyorsan 2-3 ay ara ver duzene gırsın,tekrar adet oldugunda başlarsın..
doktora sordum bı sorun olur mu dıye olmaz dedı bana..ama sen içim rahat etsın dersen bence bı doktora gıt danış bıtanem, :KK34: belkı hap kullanmanı ıstemez..
ben sımdı kullanmıyorum hap,baş agrılarımı cogaltıyo oyuzden bıraktım...eşim korunuyor ama bu ay 18-20 şubat gıbı adet olmam gerekıyordu hala olmadım.
15 şubatta kahverengı akıntılarım geldı ama ertesı gun bısey yoktu ve normal akıntı gelmeye devam edıyor..
sen de benı bu konuda aydınlatırsan bılgın varsa cvbını beklıyorum canım ne olabılır sence?????? :26: ilk defa basıma geldı bu durum..! :18:

X