Aile Planlaması Doğum kontrol hapını içmeyi unuttum ACİL YARDIMMM

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Sevgili_Nil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
453
45
Arkadaşlar 3 aylık evliyim ve yasmin kullanıyorum hergün saat 22:00 civarlarında alıyodum ilacı ama dün içmeyi unutmuşum ve içmediğimide bugün 23:00 da farkettim sabahta eşimle beraber olmuştuk acaba 1 günlük unutmadan hamile kalırmıyım lütfen yardımcı olursanız sevinirim :18:

Doğum kontrol hapını 3 aydır düzenli kullanıyorsan sorun olmaz,bu gece 2 tane alırsın hapını... eğer yine şüpheye düşersen 15 gün sonra kanda gebelik testi yaptırırsın...

aklıma takılan şey 21 gün ilacı kullanınca 1 hafta koruyuculuğu devam ediyo madem tek 1 gün unutunca nası korumuyo hamile kalınıyo onu anlamış değilim :26:

ben yasmin kullanıyorum ama yazz kullanan bir arkadaşım hapı bir gün unutup ertesi gün iki tane alınca kanaması başlamış... saatin alarmını kuruyorum ben, şansa bırakmamak lazım...

ben öyle olunca hatırladığım anda içiyorum. (yani günde 2 doz alınmış oluyor)
24 saat olması biraz riskli ama umarım bişey olmaz

merhaba sizin gibi yasmin kullanan hanımlara yazıyorum. Elimde 16 kutu yasmin var eger 1 tane bile almak ısterseniz kutusunu 13 tl den verebiliirm. ben spral taktırıyorum ve yasminler elimde kalmıs olacak.son kullanma tarıhı subat 2015.bana forever.md@hotmail.com dan yada burdan ulasabilirsiniz.saygılarımla

Hapı uzun zamandır düzenli olarak kullanıyorsan sıkıntı olmaz. Yalnız bu ay hiçbir şekilde hapın saatini aksatmaman gerekir.

Arkadaşlar 3 aylık evliyim ve yasmin kullanıyorum hergün saat 22:00 civarlarında alıyodum ilacı ama dün içmeyi unutmuşum ve içmediğimide bugün 23:00 da farkettim sabahta eşimle beraber olmuştuk acaba 1 günlük unutmadan hamile kalırmıyım lütfen yardımcı olursanız sevinirim :18:

canım bende senin gibi unuttum ..o yüzden sonucunu merak ediyorum hamile misin?:18::18:

Şimdide sen bizi bilgilendir. Naptın çift dozmu aldın ilacı, bişi oldumu yani gebelik faln. Cevaplarsan bizde öğrenmş olurz bi günden bişi olurmu olmazmı:nazar:

Şimdide sen bizi bilgilendir. Naptın çift dozmu aldın ilacı, bişi oldumu yani gebelik faln. Cevaplarsan bizde öğrenmş olurz bi günden bişi olurmu olmazmı:nazar:

tek dozla devam ettim canım ama bişey olmadı tabi bu herkeste böyle olacak değil bünyeylede alakalı olabilir ama önceden hep saati saatine içmiştim

X